Україна готова постачати зерно та іншу аграрну продукцію на ринок Вірменії. Про це йшлося на зустрічі заступника Міністра економіки Торгового представника України Тараса Качки з заступником Міністра економіки Республіки Вірменія Арманом Ходжояном та Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні Владіміром Карапетяном.

За словами Тараса Качки, Україна готова постачати на ринок Вірменії зернові культури, олію, м’ясну та іншу продукцію. Українська сторона також запропонувала вірменській розглянути можливість реалізації інвестицій в українські індустріальні парки.

У Міністерстві економіки повідомили, що під час зустрічі говорили також про поглиблення взаємодії у сфері енергоефективності, співробітництва в різних галузях промисловості, розвиток мультимодальних вантажних перевезень.

NB: На зустрічі обговорили і підписання Угоди про співробітництво в галузі карантину і захисту рослин.

Зазначимо, що за 8 місяців цього року двостороння торгівля аграрною продукцією між Україною та Вірменією збільшилася на 3% порівняно з січнем-серпнем минулого року. У грошовому еквіваленті вона цьогоріч становила $51,5 млн, зокрема, український експорт $41,6 млн.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram