Виробничі підрозділи компанії «ТАС Агро» завершили збір пізніх зернових культур. Станом на 24 листопада урожай зібрано із 100% запланованих площ, з яких отримано понад 360 тис. тонн сільгосппродукції. Про це повідомляє пресслужба компанії.

— Сьогодні усі структурні підрозділи компанії «ТАС Агро» залучені у виробничому процесі. Наш агрохолдинг працює у п’яти регіонах України, у різних природно-кліматичних зонах. Можемо констатувати, що цьогорічні погодні умови на Півночі країни були значно сприятливіші ніж у південних регіонах, це завадило продемонструвати високі загальні показники урожайності. Погодний фактор і став визначальним для жнив 2020 року в компанії, — прокоментував Віктор Белкот, директор з виробництва ТОВ «ТАС Агро».

Попри усі кризові явища 2020 року, несприятливі погодні умови, пандемію, компанія «ТАС Агро» продовжує стабільно демонструвати високі показники урожайності та прибутковості.

— Компанія також завершила збирання кукурудзи. Наразі обмолочено 36 тис. гектарів, з яких отримано понад 230 тис. тонн продукції. Середня урожайність кукурудзи становить 7 т/га, проте на Чернігівщині вдалося зібрати майже 10 т/га, — зазначив Віктор Белкот.

Як повідомляють в компанії, осінню посівну кампанію теж вже завершили. Зокрема, засіяно понад 11,4 тис. гектарів озимою пшеницею та 1,3 тис. гектарів озимим ріпаком. Посіви наразі перебувають у задовільному та хорошому стані, мають розвинені сходи. Крім того, у всіх підрозділах компанії вже завершують основний обробіток ґрунту під сівбу ярих культур. На сьогодні оброблено 40 тис. га із запланованих 48 тис. га. Триває внесення мінеральних добрив.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram