Австрійська сімейна компанія PÖTTINGER написала ще один розділ успіху у своїй 150-річній історії. Незважаючи на величезні виклики, поставлені пандемією, у 2020/2021 маркетинговому році компанія PÖTTINGER знову досягла найвищих в історії продажів – 405 мільйонів євро, що вперше перевищило позначку в 400 мільйонів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зі збільшенням на 11% проти минулого року, успішна тенденція зберігається. В основі успіху – 1929 високомотивованих співробітників, співпраця з партнерами з продажу та інвестиції в фабрики з виробництва інноваційної продукції та послуг.

PÖTTINGER, спеціаліст у заготівлі кормів та рослинництва, має високий рівень інновацій, що значною мірою обумовлено багаторічним досвідом і непорушним винахідливим духом. Технічний асортимент практичний і різноманітний: він охоплює як потреби малого бізнесу в альпійській зоні, так і вимоги великого бізнесу в інших регіонах. Компанія PÖTTINGER вражаюче відстоює свою позицію як лідера світового ринку прес-підбирачів за допомогою нового покоління багатоцільових роторних прес-підбирачів JUMBO. Австрійська компанія також попереду інших європейських компаній  зі своїми косарками та посівною технікою. Більше новинок буде представлено восени.

Поява нового покоління прес-підбирачів JUMBO 7540

Розділ успіху продажів

Основним джерелом продажу є кормозаготівельна техніка – 69% від продажу машин. Техніка для рослинництва з технологією обробітку ґрунту та посіву досягла 31% від загального обсягу продажу машин. Обидва напрями стабільно розвиваються.

Підрозділ «Оригінальні запасні частини» продовжив розвиватися, збільшившись приблизно на 8%. Перш за все, тут величезний внесок зробили ефективність роботи логістичного центру запасних частин та обслуговування у критичний час пандемії.  Концепція довгострокової наявності запасних частин та перевіреної серії швидкозношуваних деталей (DURASTAR та DURASTAR PLUS) вплинули також дуже позитивно.

Заснована в Австрії — здійснює свою діяльність у всьому світі 

Міжнародна орієнтація PÖTTINGER із 16-ма офіційними представництвами по всьому світу та чотирма виробничими заводами в Європі виявилася дуже антикризовою. Це дало змогу добре компенсувати наслідки пандемії:  експортна квота у 88% доводить це дуже чітко.

З моменту свого заснування 1871 року невеликий ремісничий бізнес у м. Гріскірхен (Австрія) перетворився на успішного на міжнародному рівні виробника сільськогосподарської техніки, який, однак, залишається вірним своєму корінню.  Зв’язок з внутрішнім ринком Австрії також виражає позитивний розвиток: частка загального обсягу продажів зросла і склала 12% у минулому фінансовому році. Це робить батьківщину Pöttinger одним із найсильніших ринків.

Майже 60% загального обсягу продажів досягнуто у Німеччині, Франції, Австрії, Польщі, Швейцарії та Великобританії.  Німеччина з 18% та Франція з 15% продажів знову є найбільшими ринками: за останній період продажі зросли на обох ринках.

Продажі за кордоном також розвивалися надзвичайно позитивно. Абсолютними лідерами є Канада з 48% та Австралія з +33%.  Деякі європейські країни, як-от Великобританія, Угорщина, Норвегія та країни Балтії, є одними з переможців зростання доходів. Росія навіть зафіксувала зростання продажів на +151%. У всіх цих країнах діяльність відділу продажів та розширений асортимент продукції внесли цінний внесок.

Люди пишуть історію

З початку історії компанії в 1871 році в центрі уваги завжди були люди. Франц Пьотінгер заснував компанію разом зі своєю дружиною Юліаною. Завдяки невтомному винахідливому духу, сміливості та наполегливій праці – відомому “духу Pöttinger” – компанія зростала, і до неї приєднувалися все нові й нові співробітники. Міжнародна орієнтація також відображається у 1929 співробітниках, які походять із 36 різних країн. Кількість працівників дещо зросла проти минулого року.

Інновації та інвестиції – це частина історії

150 років тому засновник компанії, звичайно, і не мріяв, що четвертий виробничий завод відкриється в 2021 році: новий монтажний завод у м. Санкт-Георген (неподалік від головного заводу м. Гріскірхен, Австрія).

Новий монтажний завод PÖTTINGER у м. Санкт Георген (Австрія)

З нагоди відкриття на початку червня 2021 року провели новаторську церемонію подальшого розширення, щоб мати можливість обробляти замовлення, які все збільшуються. У підсумку тепер усе виробництво кормозаготівельної техніки розташоване в Австрії. Сівалки виробляють у саксонському місті Бернбург (Німеччина), а центр обробітку ґрунту – у м. Водняни (Чехія).

Початок впровадження технології механічного догляду рослин та пов’язаного з нею виробництва також продемонстровано в Австрії.

PÖTTINGER: довга історія успіху

Пандемія не дала змоги провести великі святкування та події, присвячені 150-річчю цього року. Тому виробник сільськогосподарської техніки використав нові, віртуальні форми представлення продукції та інформації. Тим не менш, заснування відзначали на різних онлайн-платформах (віртуальній виставці, у соціальних мережах тощо), а також з ювілейними машинами та численними кампаніями для співробітників.

Шануй минуле – будь майбутнім

Дивовижні речі відбувалися в PÖTTINGER за останні 150 років. Тоді, як і тепер, людяність та традиційність дуже важливі в сімейному бізнесі. Компанія поставила собі за мету зробити людей більш успішними у сільському господарстві.

Магістр Грегор Дітахмайер, представник правління компанії PÖTTINGER

– Ми завжди відчували міцний зв’язок із фермерами, і під девізом «Кожен потребує сільського господарства» ми рішуче підтримуємо важливість цієї галузі. З огляду на навколишнє середовище та майбутні покоління, ми також велику увагу зосереджуємо на сталому сільському господарстві та збереженні ресурсів, – підкреслює Грегор Дітахмайер, представник керівництва компанії. Ці теми завжди в центрі уваги як розвитку агротехніки, так і будівництва нових заводів. 

У своїй довгій історії успіху компанія PÖTTINGER пережила багато злетів і падінь і завжди ставала сильнішою.

– Навіть у важкий 2020/2021 маркетинговий рік, рік із багатьма змінами, ми продемонстрували нашу пристосованість, нашу відданість і свою непохитність. Нам навіть вдалося увінчати ювілейний рік рекордним оборотом, – радісно повідомляє пан Дітахмайер, і продовжує, – Як інноваційна кузня зі сильною командою високомотивованих співробітників, дуже добре розвиненою мережею торгових партнерів і з огляду на майбутнє та потреби ринку (оцифрування, сенсорні технології тощо), ми ідеально обладнані для майбутніх викликів.

Зліва направо: Дипломований інженер Йорг Лехнер, Др. Маркус Бальдінгер, Магістр Грегор Дітахмайер, Магістр Вольфганг Мозер, Магістр Герберт Вагнер

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram