У США випускатимуть безпілотник для обробки полів, вантажопідйомністю 500 кг

Фото: AgroPages.com

Дочірня компанія Urban Aeronautics Tactical Robotics Ltd. оголосила про запуск у виробництво свого безпілотного літального апарату Cormorant. Це повністю автономний і великий безпілотник розміром з автомобіль, здатний піднімати і переміщати вантаж вагою в 500 кг. Про це пише AgroPages.com.Сільгоспавіація останніми роками все частіше стикається з браком пілотів, а також зі складнощами в інфраструктурі, оскільки для зльоту вертольотів для обприскування потрібні злітно-посадочні смуги, віддалені від жвавих доріг та населених пунктів. Тому здатність вертольота-безпілотника, який несе на борту до 500 кг ЗЗР, підніматися з периметра поля має важливе стратегічне значення.

Дозвіл на використання такої техніки буде отримати простіше, оскільки поле може розглядатися як «закритий повітряний простір», як це зазвичай робиться для службових вертольотів тощо.

Ag-Cormorant, окрім всього, має низку переваг, як-от не розпилюватиме ЗЗР на сусідні поля, обробляючи лише потрібну ділянку. Завдяки своїм внутрішнім вентиляторам рівень шуму Ag-Cormorant буде значно меншим, що дозволить працювати вночі, не порушуючи спокій у селах, а сам безпілотник зможе розганятися до 200 км/год. або зависати на місці.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram