Експерти прогнозують, що надалі відбуватиметься розвиток галузі альтернативної енергетики. Так, виробництво паливних брикетів з біомаси в Україні в 2020 р. зросте до 766 тис. т, а в 2035 р. вчетверо більше до 3,2 млн т. Такий прогноз озвучила глава біоенергетичних асоціації України Тетяна Залізна, повідомляє AgroTimes.Вона зазначила, що ці цифри стосуються тільки потреб населення (індивідуального опалення). При цьому в 2020 році очікується, що більше 50% всіх брикетів становитимуть ті, що виготовлені з деревини, то в 2035 році близько 1,7 млн ​​т становитимуть брикети з агробіомаси.

Експерт припускає, що сировиною для останніх буде не тільки солома, і активніше для цього будуть використовувати кукурудзу.

Тетяна Залізна уточнила, що оцінка ґрунтується на ключових показниках Енергетичної стратегії України на період до 2035 року, прогнозі НТЦ «Біомаса» за структурою споживання твердого біопалива і структури виробництва теплової енергії з поновлюваних джерел енергії в різних секторах до 2050 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram