У Міністра агрополітики нова заступниця

Людмила Шемелинець стала заступницею Міністра аграрної політики та продовольства України. Як повідомила пресслужба Мінагрополітики, відповідне рішення Кабмін ухвалив 14 жовтня.

Людмила Шемелинець навчалася у Національній академії державної податкової служби України. На початку кар’єри працювала диспетчеркою деканату юридичного факультету Національної академії державної податкової служби України. Згодом — податковою інспекторкою в Києві та юрисконсульткою. Також нова заступниця міністра АПК була помічницею нардепа і має досвід роботи у комунальній сфері — три роки була заступницею директора КП «Київ благоустрій».

З 2011 по 2014 рр. — працювала у Держземагентстві на посадах заступниці начальника юридичного відділу Головного управління Держземагентства у Житомирській області, начальниці Юридичного управління Держземагентства України, директрки Юридичного департаменту Держземагентства України. У 2014 р. вона отримала посаду директорки Департаменту нормативно-правового забезпечення Державної архітектурно-будівельної інспекції України, а згодом — першої заступниці Голови Держгеокадастру.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram