Песимістичні прогнози щодо виробництва вина в Італії не справдилися, але його собівартість суттєво зросла

Прогнози щодо суттєвого спаду виробництва вина в Італії через спеку і посуху не справдились. Цьогоріч в країні прогнозують виробництво вина на рівні 50,27 млн ​​гектолітрів, що відповідає минулорічному обсягу і на 3% перевищує середній показник за останні 5 років. Про це повідомила італійська агарна асоціація Coldiretti.

До того ж, спільне дослідження Асоціації італійських енологів, Союзу італійських вин та Інституту ринкових досліджень та ринкової інформації показало, що цьогорічний італійський виноград має чудову якість.

NB: Ще на початок серпня цьогорічне виробництво вина в італії пронозували на рівні 45,5 млн гектолітрів.

Однак, хоча песимістичний прогноз не підтвердився, настрої в італійських виноробів не найкращі. Занепокоєння викликає суттєве зростання виробничих витрат. Галузеві об’єднання очікують, що вони зростуть на 35% порівняно з минулим роком. Зокрема, через здорожчання добрив та палива.

Також італійські винороби цьогоріч платять на 50% більше за скляні пляшки і на 20% більше за стандартні корки, а затвори з інших матеріалів подорожчали подекуди і на 40%. Також на 35-40% зросли ціни на етикетки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram