У Мінінфраструктури не мають сумнів, що “зернова угода” буде продовжена

Сторони-учасниці “зернової ініціативи” — ООН, Туреччина та Україна — висловили готовність продовжити її дію і запевнили в докладанні максимальних зусиль для її успішної реалізації. Про це повідомила пресслужба Мінінфраструктури України за результатами зустрічі міністра інфраструктури України Олександра Кубракова з міністром оборони Туреччини Хулусі Акаром.

У повідомленні підкреслили, що на сьогодні немає жодних сумнівів, що робота «зернового коридору» буде продовжена після 22 листопада. Також під час зустрічі українська сторона наголосила на важливості прискорення Спільним координаційним центром процесу інспектування суден. Завдяки цьому вдасться суттєво збільшити обсяги експорту зерна в держави Африки, Азії та Європи, а також запобігти утворенню черг на перевірках.

Додамо, що з початку роботи “зернового коридору” вже експортовано понад 7,7 млн тонн агропродукції. Зокрема, Всесвітня продовольча програма ООН уже відправила понад 150 тис. тонн пшениці для жителів країн, які зіткнулись із загрозою голоду.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram