У Мінагрополітики розповіли про найпоширеніші помилки у документах для бронювання та розбронювання працівників

Найчастішими причинами поверення документів аграрним підприємствам на бронювання працівників є помилки в оформленні документів. Про це розповів державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства Віктор Канцурак.

Він зазначив, що найчастіше Міністерство стикається з тим, що підприємства подають неповний пакет документів на бронювання або ж документи оформлені з порушенням вимог. Наприклад, помилок допускають при вказанні дати народження: треба зазначати тільки рік, без числа і місяця. Трапляється також, що військове звання та облікова спеціальність не відповідають запису у військовому білеті, вказана неточна назва територіального центру тощо.

У тому випадку, коли хоча б один документ з переліку відсутній, або має неточні дані, Мінагрополітки не має права для розгляду та подальшого погодження у Міністерстві оборони України, акцентував Віктор Канцурак.

Він додав, що за останні п’ять місяців у відомство надійшло десятки тисяч заявок на бронювання військовозобов’язаних для проведення польових робіт. Нагадав також, що для забронювання підприємство має надати документ (дата та номер рішення) від обласної військової адміністрації або органів місцевого самоврядування, який підтверджує, що воно залучене до виконання мобілізаційних завдань (замовлень), а також вказати дату й номер відповідного договору.

Крім того, необхідно обов’язково додати супровідний лист із належним обґрунтуванням. Форми та зразки вищевказаних документів доступні за посиланням. Усі документи слід надсилати на електронну скриньку agromobplan2022@gmail.com.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram