Редакція GrowHow.in.ua 2024-05-17У Львові 19 червня відбудеться міжнародний практичний форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці». Як розповіли GrowHow організатори, захід планує зібрати найкращих спікерів тепличної галузі з усієї України та закордонних спеціалістів.
Через повномасштабну війну Україна втратила значні тепличні площі на півдні. З одного боку, у закритого ґрунту з’явилося друге дихання для розвитку на північніших територіях, а з іншого — внутрішній ринок ще далеко не насичений овочами, а серед тепличних за багатьма позиціями досі превалює імпорт, тому потенціал для розвитку — величезний.
Теплиця сьогодні — передній край овочівництва, стратегічна галузь, яка перебуває на піку релокації та перезавантаження. Для розвитку тепличного бізнесу придатна вся територія України, ним нині цікавиться велика кількість виробників — від маленьких фермерських підприємств до агрохолдингів, які вже вкладають кошти у тепличні проєкти. До того ж в Україні діє грантова програма на створення власної теплиці, яка може забезпечити мінімальні умови для стартапу.
Тому сьогодні важливо знати нюанси цього ринку, володіти технологіями захищеного ґрунту, розуміти, як правильно розпочати тепличну справу та як мати з неї прибуток. Усе це обговорюватиметься на масштабному форумі «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці».
На форум очікується велика кількість доповідачів — зокрема консультанти та експерти міжнародного рівня, які розкриють нюанси технологій закритого ґрунту — від закладання конструкцій до вирощування якісних овочів і фруктів. Представники компаній B2B розкажуть про сучасні тунелі, розсаду, засоби живлення та захисту рослин. Експерти та гравці ринку нададуть повну картину попиту на продукцію закритого ґрунту і дадуть поради щодо її збуту.
Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram






