Компанія LEMKEN, що спеціалізується на професійному рослинництві, закінчила минулий фінансовий рік з оборотом в 365 млн євро практично таким же, як в позаминулому році. Особливий попит мали рядові сівалки й просапна техніка. Цей рік також почався з дуже хорошого потоку замовлень.

Ми раді й вдячні, що нам вдалося повністю зберегти роботу свого виробництва торік, не наражаючи на небезпеку, що загрожувала здоров’ю наших співробітників, яких у нас 1 631 по всьому світу. Що стосується обороту і прибутку, ми досягли високих цілей і дуже цим задоволені, попри відмову від польових обприскувачів. Нам також вдавалося підтримувати свій сервіс для підприємств спеціалізованої торгівлі, фермерів і підприємців на найвищому рівні. Велика кількість невеликих презентацій та цифровий контент допомогли нам добре впоратися зі складнощами, зумовленими ситуацією з коронавірусів. Хоча, звичайно, ми були б раді, якби незабаром знову з’явилася можливість спілкуватися і брати участь в заходах наживо і ми могли показати переваги наших технологій для всіх охочих на полі, підсумував рік комерційний директор LEMKEN Ентоні ван дер Лей (Anthony van der Ley).

Відмовившись від виробництва польових обприскувачів і зосередивши всі сили на виробництві сучасної прецизійної просапної техніки, LEMKEN, яка обрала свою другу назву як AgroVision Company, визначила минулого року чіткий напрямок. І перші успіхи вже видно: дочірня компанія Steketee стала справжньою кузнею інновацій і досягла приросту продажів на 30%. В її асортименті представлені індивідуально конфігуруються просапні машини, які, завдяки розпізнаванню окремих рослин за допомогою камер, забезпечують неймовірно економічне знищення бур’янів. Успішними також виявилися нові розкидачі добрив: велика різноманітність моделей, пропонованих LEMKEN, забезпечує адаптацію під різні умови експлуатації.

Продажі на рідному ринку в Німеччині стабільно високі, проте частка угод із зарубіжними партнерами більше: 77% від загального обороту. Найактивнішими у 2020 році були ринки Франції, Росії, США і Великобританії, при цьому в трьох останніх країнах вдалося значно збільшити обсяги продажів.

Відносно поточного 2021 року сімейне підприємство налаштоване дуже оптимістично завдяки активному потоку замовлень. Чекаючи значного зростання, компанія виділила кошти для інтеграції найсучасніших технологій складання на своєму заводі в Харені, який з початку року повністю перейшов на виробництво техніки для рядового посіву. На ринок виходять такі новинки, як гібридний культиватор Koralin 9 для обробки ґрунту на супермалій глибині, компактний культиватор Kristall з шириною захвату до 10 метрів і нова система захисту від перевантажень OptiStone для плугів. У сегменті рядових сівалок LEMKEN починає продажі нових удосконалених моделей Saphir і Solitair зі здвоєним баком (для другого виду насіння або добрив), переднім баком Solitair 23 з управлінням по шині ISOBUS і окремої висіваючою секцією шириною 6 м з власним шасі. Планується представити нову велику сівалку і в асортименті техніки для точного висіву Azurit з інноваційною технологією DeltaRow.

Премійована Німецьким сільськогосподарським товариством (DLG) система iQblue connect перша у своєму роді система комплектуючих для інтелектуальної автоматизації робочих функцій ґрунтообробних знарядь з використанням системи управління трактора.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram