У “Контінентал” стартувала перша хвиля жнив

Під час літніх жнив “Контінентал Фармерз Груп” планує зібрати врожай із 86,2 тис. га. Зараз у компанії стартувала перша хвиля жнив із обмолоту озимого ячменю, під який відведено 11,4 тис. га. Далі збиратимуть озимі ріпак і пшеницю (34,6 тис. га та 40,1 тис. га відповідно). Про це повідомила пресслужба “Контінентал Фармерз Груп”.

У компанії зазначили, що цьогорічна збиральна кампанія почалася за планом і за сприятливих погодних умов. Під час жнив на полях “Контінентал” працюватиме 113 комбайнів. Після збору збіжжя компанія одразу обробляє ґрунт під наступні культури.

Ми розпочали жнива, які, без перебільшень, мають надвагоме значення не тільки для нашої компанії, а й для країни. Вони точно не будуть простими для усіх аграріїв. Наша команда напружено працювала та готувалася до цього періоду. Логістика, постачання ТМЦ, підготовка потужностей для зберігання і ще низка питань, які ми вирішували завчасно, щоб зараз не зупинятися та оперативно зібрати збіжжя, прокоментував генеральний директор “Контінентал Фармерз Груп” Георг фон Нолкен.

Він додав, що попри те, що цьогорічна весна була доволі посушливою в окремих регіонах, критично на стан культур це не вплинуло. Тому попередньо компанія планує отримати планові показники врожайності.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram