У компанії BEDNAR підбили підсумки року та озвучили плани на 2022

Михайло Кришко, бізнес-директор BEDNAR FMT в Україні та Молдові
Оборот компанії BEDNAR FMT загалом зріс і становить понад 100 мільйонів євро – підбили підсумки 2021 року в компанії. Незважаючи на всі складнощі з комплектуючими, які переживає глобальний ринок, компанія оптимістично дивиться на 2022 рік. Заплановано зростання не менше ніж на 25%. Серед ринків BEDNAR у всьому світі Україна зайняла перше місце за кількістю агрегатів та друге в грошовому вимірі. Український ринок є беззаперечно одним із стратегічних для компанії BEDNAR FMT.

Продажі агрегатів BEDNAR в Україні 2021 року зросли більше ніж удвічі, поточного року продано приблизно 400 агрегатів. Також значно розширено і географію продажів, і асортимент агрегатів, представлених на полях України. Плани на 2022 рік ще більші

– Оцінюю ринок сільгосптехніки як «дуже хороший сезон»! Ринок зріс за всіма напрямами, і головне, що ми маємо рекордний урожай! Тренди в запитах аграріїв – усе більш універсальні та «інтелектуальні» агрегати. Аграрії все частіше хочуть придбати агрегат, який робить максимум операцій за один прохід, адже це економить багато ресурсів і часу. Вже не перший рік є чіткий тренд у виборі агрегатів у максимально необхідній/можливій комплектації. Якщо говорити про конкретні агрегати, то цього року – різке зростання попиту на міжрядні культиватори Row-Master з автоматичним веденням по рядках, багато запитів на агрегати для Strip-till технологій: штригельні борони Strigel та агрегати для смугового обробітку Strip-Master. Загалом цей рік цікавий тим, що він нетиповий, трендів дуже багато.

Якщо говорити про найпопулярніші моделі, то це компактори Swifter, глибокорозпушувачі Terraland, дискатори SwifterDisc, зернові сівалки OMEGA та важкі дискові борони Atlas Profi, – коментує Михайло Кришко, бізнес-директор BEDNAR FMT в Україні та Молдові.

Цього року в Україні компанія BEDNAR розпочала активні продажі цілої низки агрегатів: комбінованих диско-лапових агрегатів ACTROS, 12-метрових зернових сівалок EFECTA, універсальних стерньових культиваторів VERSATILL, причіпних бункерів для двох видів добрив COMBO-SYSTEM, міжрядних культиваторів ROW-MASTER та інших агрегатів.

Наступного року BEDNAR також планує презентувати низку цікавих агрегатів для українського ринку. Їх презентуватимуть під час традиційного Дня поля BEDNAR, який проведуть у Чехії в травні 2022 року. 

Підсумовуючи рік, Михайло Кришко визначив такі основні досягнення:

  • Збереження темпів зростання виробництва, попри всі складнощі ковідного періоду.
  • Розширення географії продажів. Сьогодні компанія поставляє техніку вже майже в 40 країн на всіх континентах, а в Україні продає в усіх без виключення регіонах.
  • Випуск нових моделей агрегатів і спеціалізованих під український ринок опцій, які дають змогу аграріям бути більш ефективними, що сприяє збільшенню продажів компанії.
  • Агрегати BEDNAR завойовують позиції лідера в своїх сегментах техніки.
  • Гарна динаміка в маркетингу: все більше аграріїв дізнаються про бренд, про вигоди та ефективність агрегатів BEDNAR.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram