У компанії «Кернел» взяли на роботу першого цифрового співробітника! Персональний робот відповідає за електронну взаємодію з Укрзалізницею.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці компанії.

Персональний робот здійснює обмін даними між ERP-системою MS Navision і АС «Месплан». Раніше необхідну інформацію вводили в кожну зі систем вручну, а тепер співробітникам компанії достатньо працювати в єдиному цифровому полі.

Робот не має фізичної оболонки, однак його штучний інтелект створює план залізничних постачань, переносить інформацію про електронні заявки в програмне забезпечення УЗ.

Він виконує не лише часто повторювані дії, а й використовує перевірки, враховує статуси погоджень планів і E-заявок, дотримується заданих періодів, вираховує кількість запланованих і фактично оформлених вагонів.

– Роботизацією логістичних процесів займався Департамент ІТ разом із колегами з Департаменту логістики та представники української ІТ-компанії Innora. Саме їхні зусилля у поєднанні з технологією RPA (Robotic Process Automation) трансформувалися в унікального представника покоління роботів, – повідомляють у компанії «Кернел».

Довідково:

«Кернел» – провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію «Кернел» експортує більш ніж у 80 країн світу. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram