Цьогоріч Corteva Agriscience заклала 10 навчальних майданчиків для українських фермерів

Цьогоріч, попри широкомасштабні військові дії, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience заклала в Україні10 навчальних майданчиків Growing Points. Про це повідомила пресслужба компанії.

На професійних дослідних ділянках експерти Corteva проводитимуть агрономічні навчання, демонструючи сільгоспвиробникам реакції культур на різні агротехнічні фактори. Також пояснюватимуть процес правильного підбору гібридів та захисту рослин. Метою цих “точок зростання” є допомогти українським фермерам опанувати технології, які дають змогу отримати максимум від посівів соняшнику та кукурудзи.

У компанії зазначили, що ця ініціатива є важливою частиною зобов’язань Corteva щодо сталого розвитку. Вважають, що вона сприятиме максимізації потенціалу сільського господарства України в надважкий для суспільства час.

Ми впевнені, що маємо надавати агрономічний супровід фермерам, передаючи інноваційні знання та досвід, засновані на багаторічній практиці наших експертів в майже 130 країнах світу. Це дає можливість українським аграріям реалізувати максимальний потенціал. Особливо це важливо зараз, коли військова агресія росії проти України руйнує продовольчі ланцюжки та погрожує світу голодом. На фермерів покладена особлива місія сприяти покращенню продовольчої безпеки в Україні, регіоні та світі, — зазначив керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні Сергій Резніченко.

Такі навчальні майданчики Corteva реалізує вже декілька років. У 2022 році агрономічна команда значно поглибила досліди по ЗЗР, зокрема, сфокусувалася на досліджені нових продуктів, які використовуються в Україні або будуть виведені на ринок найближчим часом. Зокрема, цьогоріч проводять дослідження оптимізатора ефективності поживних речовин Блу™ N та інгібітора нітрифікації N-Лок™ Mакс.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram