Цього тижня в Чикаго ціни на пшеницю помітно виросли на тлі високого міжнародного попиту і збоїв в логістиці, пов’язаних з транспортними обмеженнями через епідемію короновірусу.

Про це повідомляє прес-служба Agritel.

Кукурудза залишається під тиском, сектор етанолу знаходиться у важкій ситуації через падіння цін на сиру нафту. Наступний урожай кукурудзи в США може бути рясним, враховуючи наміри аграріїв за посівними площами, відзначили аналітики.

Крім того, ринок сої вже врахував в цінах великий американський урожай. За повідомленням експертів, експорт до Китаю відновився, проте не такими темпами, як до торгової війни.

Ціни на пшеницю на європейських ринках з ближньої постачанням, за інформацією аналітиків, значно зросли на тлі скорочення пропозиції до кінця маркетингового року та уповільнення торгівлі.

З кліматичної точки зору важливо відстежувати дефіцит вологи в Чорноморському регіоні. На півночі Китаю екстремальних температур може призвести до деяких пошкоджень посівів пшениці через заморозки, наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, що з початку 2019/20 маркетингового року (липень 2019 червень 2020) станом на 6 квітня 2020 року експорт зернових з України досяг 46,45 млн т.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram