Компіня CLAAS створила універсальний і адаптивний комбайн TRION. Як зазначають розробники, комбайн працює з повною віддачею на будь-яому полі і дає змогу швидко й легко переходити зі збирання однієї культури на іншу.

Система обмолоту CLAAS TRION має надвисоку продуктивність, а в процесі жнив оператору допомагають інтелектуальні системи. В компанї кажуть, що на оцифрування машин завжди мають ґрунтовні причини. У випадку з TRION ними називають:

  • надання більшої впевненості операторам;
  • покращення якості жнив;
  • зменшення затрат на збір урожаю.

Фермерка з Сумської області Ірина Купрейчик комбайнами CLAAS користується вже 9 років. Каже, що останніми роками дуже актуальним стало питання високопродуктивної збиральної техніки, яка добре справляється з короткими термінами жнив. Саме в TRION фермерка знайшла для себе потрібне рішення.

Орні площі у нас дуже різні. Тут рівнина, там пагорби, неоднорідні форми, між ним вузькі лісосмуги. Обробити це все не так просто. До того ж, на жнива часто залишається небагато часу. Комбайн TRION 750 для наших умов абсолютно надійний. Перед початком роботи механізатору вистачило короткого навчання, щоб добре освоїтися з машиною й витискати з неї максимум можливого, розповіла Ірина Купрейчик.

Виробик дає змогу сконструювати TRION під потреби конкретного господарства, поєднуючи необхідні компоненти і функції. На сайті компанії, у спеціальній рубриці, можна вказати потрібні параметри і отримати пропозицію конкретної конфігурації. Також компанія дає змогу познайомитися з трактором у 3D через спеціальний застосунок до смартфона.

Основні принципи машини точність, продуктивність, адаптивність і надійність. У CLAAS запевнять, що комбайн працюватиме за ними на рівних та горбистих ділянках; великих і малих площах; розташованих на узбережжі чи в більш засушливій місцевості.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram