Trimble надає українським аграріям безкоштовний доступ до служби супутникового коригування

В рамках глобальної стратегії з підтримки України в період війни компанія Trimble безкоштовно надає українським аграріям річний доступ до високоточного сервісу корекції супутникового сигналу CenterPoint® RTX. Про це повідомив пресофіс Trimble Agriculture Україна.

CenterPoint® RTX — це найточніший корекційний сервіс у портфелі Trimble. Його сигнал забезпечує до 2,5 см повторюваної точності від проходу до проходу, незалежно від рельєфу поля, операції, типу знаряддя, ширини захвату та швидкості руху техніки.

Автопілотування із сигналом високої точності — перший крок до більш ефективного використання ресурсів. Передусім це виражається в зменшенні перекриття. Наприклад, перекриття завширшки 50 см у гоні довжиною 500 м — це подвійно засіяні, обприскані чи удобрені 250 м2. Зайва витрата матеріалу — лише верхівка айсберга, вплив на культуру не менш важливий. Висока конкуренція, фітотоксичність від гербіциду, пошкодження від добрив — низька врожайність на цій площі гарантована. Точний сигнал дає змогу суттєво скоротити її. Зокрема, якщо перекриття становитиме 2,5 см, у згаданому гоні подвійної обробки зазнає лише 12,5 м2.

NB: Підрахувати економічний ефект від високоточного сигналу можна за посиланням.

CenterPoint® RTX — це не тільки менші перекриття, а й нові можливості. Високоточний сигнал відкриває двері до локально-стрічкового внесення добрив — одного з найбільш ефективних та енергоощадних способів основного удобрення.

І все це лише завдяки сервісу корекції супутникового сигналу, без дороговартісних інвестицій і навіть базової станції. Навігаційний контролер NAV-900™ та дисплей, що підтримує Trimble RTX — це все, що потрібно для його роботи.

— CenterPoint® RTX — це ще й про надійність. Сервіс працює на широкому спектрі частот із супутниками чотирьох основних сузір’їв: GPS, GLONASS, Galileo та BeiDou. Все це забезпечує швидке досягнення максимальної точності та її стабільну витримку на величезній площі покриття. Незалежно від того, де ви перебуваєте, геостаціонарні супутники забезпечують постійний сигнал із незмінною точністю до 2,5 см, — зазначили у Trimble Agriculture Україна.

Українські аграрії мають змогу безкоштовно отримати доступ до CenterPoint® RTX на 12 місяців. Замовити постлу можна за ПОСИЛАННЯМ або в офіційних дилерів Trimble.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram