Техніка для збирання та пакування врожаю українського виробництва торік мала активний попит

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-02
Торік обладнання для збирання врожаю та пакування зерна від української компанії HF Agro мали активний попит. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Як зазначили у компанії, минулий рік став викликом для всіх українців, у тому числі й для аграріїв. Перед ними стояло важливе завдання — якомога швидше зібрати та зберегти врожай 2022-го року. А для цього потрібна якісна та функціональна техніка.

Бренд HF Agro, зокрема, реалізував жниварки прямого зрізу, які продемонстрували відмінну якість роботи на полях під час збору тогорічного врожаю. За відгуками клієнта ПАФ «Урожай» (Полтавська область, м. Глобине), роботою обладнання задоволені. Жниварки якісно зрізали соняшник без додаткових втрат насіння при струсі голівок, а стебла не намотувалися на ножі. Міцна конструкція забезпечила надійність та високий ресурс роботи на наступні сезони.

Задля зниження ризиків, пов’язаних з транспортуванням та зберіганням зерна, в Україні почали активно використовувати такий спосіб, як зберігання зерна в полімерних рукавах. Тож продуктивні пакувальники зерна (до 600 т/год) від компанії HF Agro також були серед популярного обладнання минулого сезону.

Наприклад, господарство ТОВ «СГВП Миколаївське», що на Миколаївщині, задоволене роботою пакувальника зерна. Там зазначили, що зручність та ефективність роботи пакувальника зерна забезпечує подовжений тунель для пакування із системою підйому полімерного рукава за допомогою гідравлічного циліндра.

У HF Agro розповіли, що компанія готова до нового агросезону 2023 та пропонує аграріям техніку для підготовки ґрунту до посіву — шлейфові борони SWIFT та дискові борони GEKON.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram