Тайтен Машинері Україна спільно із KUHN Україна привітали НУБіП із 125 річницею заснування

Редакція GrowHow.in.ua   2023-05-26
Інструменти для точного землеробства разом із сучасною технікою та навчальними матеріалами від KUHN, RAVEN, XAG, презентували в Національному університеті біоресурсів та природокористування до святкування 125-річчя університету.

Як повідомили GrowHow у пресслужбі Тайтен Машинері Україна, це стало можливим за допомоги фахівців компанії та колег з KUHN Україна.

Святкування 125-річчя університету НУБіП перетворилося на технологічний бум для студентів. У свій час чимало спеціалістів Тайтен Машинері Україна були випускниками НУБіП. Сьогодні вони допомагають студентам опановувати нові технології та мати майбутнє в агробізнесі, даючи можливість ознайомитися з технологіями та технікою.

— Я пам’ятаю цю аудиторію, цей корпус, — розповів Дмитро Баранов, комерційний директор Тайтен Машинері Україна. — І добре знаю, як це, після отримання диплома, працювати, вчитися та йти вперед. Тому разом з партнерами ми облаштували навчальну аудиторію обладнанням та технікою, щоб студенти могли вже зараз бачити те, із чим будуть працювати в сучасній аграрній галузі.

У технологічному центрі представили розкидач добрив з лінійки KUHN AXIS 30.2 W, преспідбирач KUHN VB3160 OPTICUT, а також навігаційні системи Trimble, систему управління виливом та якістю краплі Raven HAWKEYE 2 і макет дрона-обприскувача XAG V40.

На демонстраційному майданчику також розташували самохідну техніку: трактори CASE IH PUMA 210 ELEC та CASE IH MAXXUM 125 разом з плугами KUHN MULTI-MASTER 123, KUHN MULTI-LEADER 8T та 8-рядною сівалкою точного висіву KUHN KOSMA М 500.

— Молодь — це наше майбутнє. Точне землеробство — це також майбутнє кожного успішного аграрія, — розповів Максим Романовський, керівник відділу точного землеробства Тайтен Машинері Україна, — і наша задача, щоб це майбутнє настало, адже зараз для цього найбільш вдалий час. Ми завжди раді поглиблювати співпрацю із провідними фаховими вишами, щоб бути ближчими до студентів, щоб вони могли доторкнутися до нових технологій і навчатися на прикладі техніки від провідних світових лідерів. Також ми будемо раді бачити студентів і випускників у дружній команді Тайтен.

Асад Лапш, генеральний директор «КУН-Україна», зі свого боку, подякував колективу НУБіП за їх колосальний внесок у розвитку агросектору України та відкритість до співпраці. Він зазначив, що кращі студенти НУБіП отримають стипендію від KUHN.

Компанія Тайтен Машинері Україна сьогодні — це провідний постачальник техніки й технологій точного землеробства для сучасного агробізнесу. Вона є взірцем українського ринку із побудови робочої бізнес-моделі в аграрному секторі, яка базується на європейських принципах і засадах прозорості, послідовності та клієнтоорієнтованості. 67% співробітників працюють та розвиваються в компанії більш ніж 5 років, що свідчить про високий рівень лояльності кадрів Тайтен Машинері Україна.

В компанії зазначили, що будуть раді бачити випускників НУБіП у своїй команді, навчати та розвивати їх для виведення на новий рівень професіоналізму, створюючи справжніх фахівців для підтримки аграрного сектора найродючішої країни світу.

Тайтен Машинері Україна наймає працівників у різних куточках України й запрошує долучатися до своєї команди. Надіслати своє резюме для стажування у компанії можна на електронну адресу: office@titanmachinery.ua. За появою нових вакансій компанії для фахівців аграрної галузі можна слідкувати на LinkedIn-профілі компанії.

Акційні сезонні агрегати на супервигідних умовах зібрано на окремій сторінці Тайтен Машинері Україна.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram