20 жовтня, на YouTube-каналі компанії «Сингента» стартував новий сезон в Європі аграрного реаліті-шоу РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ. 2000 км, 6 господарств у 5 областях, майже 125 годин відзнятого відео в полях — проєкт покаже, чим живуть сучасні українські фермери.  

Цього разу в РЕАЛЬНИХ АГРАРІЯХ 2.0 ще більше формату реаліті — разом із героями ви зможете віртуально відвідати господарства, почуєте їхні історії успіхів та невдач, їхню думку щодо найгостріших питань аграрної індустрії та рекомендації ведення бізнесу. На вас чекає 3 випуски і 6 реальних аграріїв із 5 областей України, які абсолютно точно не залишать вас байдужими. Тож вмикаймо агродрайв на максимум!

Чому варто дивитися РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ 2.0? Традиційний, перевірений роками формат Днів поля ніхто не відміняв, але в життя аграріїв приходять нові, свіжі онлайн-ідеї. Одна з таких — формат агрореаліті, який вперше втілено в життя командою компанії «Сингента». Знімальна група проєкту проїхала понад 2 тисячі кілометрів Україною, відзняла більш ніж 125 годин найкориснішого матеріалу та понад 10 годин відео з повітря, аби отримати дійсно якісну живу картинку для шоу РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ 2.0.

На відміну від першого сезону РЕАЛЬНИХ АГРАРІЇВ на YouTube, у новому сезоні акцент зроблено на реальну аграрну практику. У проєкті РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ 2.0 ви побачите повсякденну роботу господарств Київської, Житомирської, Кіровоградської, Полтавської та Запорізької областей. Очільники цих підприємств різного віку, статі, з різними долями та життєвим і професійним досвідом, яких поєднує любов до землі, сільського господарства і новацій.

— Ми прагнули на прикладі реальних історій із життя наших героїв показати, яким є агробізнес в Україні та як кожен із них щоденно вкладає свою часточку в сучасну аграрну історію країни.

Випуски другого сезону РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ будуть цікавими як досвідченим сільгоспвиробникам, так і молоді, адже всі кадри взяті з реального життя. До того ж тут кожен знайде для себе багато цінних порад та настанов, сформованих за довгі роки роботи наших героїв, — зауважує менеджер з маркетингу напряму зернових компанії «Сингента» Інна Кондратьєва.

Згідно з форматом герої трьох випусків РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ 2.0 спеціально розділені по парах і мають змогу відвідати господарства одне одного, розпитати секрети технологій, критично оцінити колег. Далі польовій студії з ведучими — професійними експертами сільського господарства, що не мають стосунку до жодного із заявлених господарств, а отже, можуть дозволити собі неупередженість.

Ініціатори проєкту стверджують, шоу РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ 2.0 дає змогу подивитися на агропрактику під зовсім неочікуваним кутом зору і дозволяє кожному глядачеві взяти собі на озброєння технологічні моменти, озвучені в ефірі, або подискутувати у коментарях.

NB: РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ — це не просто шоу, це історії та досвід, що надихають.

Тож дивіться РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ 2.0  на офіційному YouTube-каналі «Сингенти» — реальну можливість побачити агропотенціал країни на власні очі!

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram