Компанія Syngenta оголосила Всеукраїнський конкурс проектних робіт для студентів та аспірантів природничих напрямів (агрономічний/біологічний) і напряму харчової діяльності.

— Міжнародна аграрна компанія готова здійснити мрію амбітного студента, який не боїться викликів, мислить за межами звичного і прагне розкрити свій потенціал разом із кращими фахівцями аграрної галузі, — йдеться у повідомленні компанії.

Проект від Syngenta пропонує сміливцям галузевих навчальних закладів порушити актуальні питання аграрної галузі та запропонувати власне рішення у форматі науково-творчого есе та у разі перемоги  отримати грошову винагороду й можливість стажування у команді досвідчених спеціалістів компанії Syngenta в Україні.

Пропонуємо знайти рішення в межах наступних тем:

  1. Використання цифрових технологій в агрономії.
  2. Точне землеробство. Його перспективи в Україні.
  3. Метеликовість насіння сої результат вірусної інфекції чи фізіологічна особливість.
  4. Мікотоксини: шляхи вирішення цієї проблеми в Україні.

 Вимоги до есе:

  • чітко зазначена новизна ідеї;
  • передбачені результати від втілення ідеї,
  • враховані можливі ризики;
  • наявне моделювання імплементації ідеї в практику.

Мова есе  українська та англійська, шрифт Times New Roman текстового редактору Word, розміром 14, з міжрядковим інтервалом 1,5.
Обсяг есе до 5 друкованих сторінок формату А4

Дедлайн подачі есе: 2 квітня 2019 року

Оголошення фіналістів: 23 квітня 2019 року

Конференція фіналістів і нагородження переможців:  20-22 травня 2019 року

Умови участі:

  1. Для участі в конкурсі необхідно надіслати есе в супроводі з анкетою на електронну адресу fedko@syngenta.com
  2. Автори найкращих робіт будуть запрошені на фінальну конференцію до головного офісу компанії Syngenta Україна (м. Київ) для презентації своїх проектів*

*Витрати пов’язані з переїздом та проживанням іногородніх учасників компанія бере на себе. Переможець конкурсу отримує місячне стажування в компанії та грошову винагороду (20000 грн), фіналісти заохочувальні призи, а всі учасники — сертифікат учасника.

Компанія Syngenta створює можливості для тих, хто наполегливо працює над вдосконаленням своїх знань і прагне інвестувати їх у розвиток ефективного агробізнесу в Україні.

У разі виникнення питань про деталі участі у конкурсі і вимоги до підготовки есе, надсилайте листа на електронну адресу alyona.fedko@syngenta.com.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram