Steketee пропонує просапні машини з двома камерами для більш точного знищення бур’янів

Завдяки сучасним системам камер, просапні машини сьогодні можна використовувати для точного та ефективного механічного знищення бур’янів. Нові функції в машинах Steketee покращують керування, а водночас і розпізнавання рядів сільськогосподарських культур.

У цих просапних машинах за замовчуванням активовано новий режим Combi Cam, де відображається зображення, отримане шляхом накладання картинок із обох камер. Завдяки збільшенню обсягу графічної інформації вдвічі, просапна машина ще більш точно розпізнає ряди, що є перевагою, особливо на полях із неоднорідним розташуванням рослин та пропусками між ними. Це відчутно полегшує роботу оператора, тому що більше не потрібно перемикатися між камерами вручну. Звичайно, виробник залишив можливість вибору лише однієї камери з хорошим оглядом, якщо інша камера виходить за межі поля.

Як альтернатива у налаштуваннях можна активувати режим AutoSwitch Cam. У цьому разі для керування машина автоматично використовуватиме камеру з найкращою якістю зображення. Система перемикається з однієї камери на іншу в разі падіння якості зображення нижче заданого значення. Завдяки цьому, ви досягаєте точного ведення по рядах аж до наступного розвороту.

Функціями Combi Cam та AutoSwitch Cam можна користуватися і на вже випущених просапних машинах Steketee після оновлення програмного забезпечення.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram