18 червня 2021 року провели перший в Україні Міжнародний освітній форум сталості, що відбувся в гібридному форматі – онлайн та оффлайн у Києві. Партнером заходу виступила науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

В останні десятиліття сільськогосподарська галузь перебуває під тиском зовнішніх чинників, що постійно посилюється.

NB: Зі зростанням населення фермерам потрібно збільшувати виробництво, заразом гарантуючи безпечність харчових продуктів і зменшуючи вплив на навколишнє середовище. У цих умовах глобальним аграрним корпораціям, як-от Corteva Agriscience, треба допомагати фермерам планувати майбутнє, впроваджуючи практики сталого розвитку.

На першому в Україні Міжнародному освітньому форумі сталості експерти Corteva Agriscience долучилися до обговорення практик сталого розвитку та мотивів компанії впроваджувати їх у свою практику.

– Ми виробляємо насіння, щоб давати можливість фермерам отримувати хороші врожаї, засоби захисту, щоб їх захищати, та впроваджуємо новітні діджитал-технології, щоб робити це якомога якісніше та безпечніше для навколишнього середовища. Фермери та суспільство – у центрі нашої уваги, тому ми фокусуємося на впроваджені практик сталого розвитку на всіх рівнях, – заявила Анджалі Марок, керівниця глобальної стратегії сталого розвитку Сorteva Agriscience.

За словами експертки, для успішної реалізації стратегії сталого розвитку потрібні три складові: бачення, структура для її впровадження та оголошені перед суспільством зобов’язання, які можна конкретно виміряти та оцінити.

– Сталий розвиток – це те, ким ми є. У самій нашій назві закладено бачення стратегії: «cor» – серце, «teva» – природа, тобто ми є в центрі природи.Якщо говорити про реалізацію, то наші керівники на всіх щаблях підтримують та допомагають впроваджувати цілі сталого розвитку. Завдяки ним всі співробітники розуміють та працюють з цими практиками в своїй повсякденній роботі, – додала Анджалі Марок.

Минулого року Corteva Agriscience оголосила 14 цілей сталого розвитку. На початку червня було опубліковано перший Звіт зі сталого розвитку за 2020 рік, де компанія детально описала роботу та внесок співробітників Corteva щодо поліпшення умов життя сільсько-фермерських поселень і їх діяльності за допомогою ощадливого ставлення до ресурсів та землі, зміцнення громад і підвищення стійкості операційної діяльності компанії, що дає змогу фермерам і сільгоспвиробникам виробляти доступне та здорове продовольство для населення по всьому світу.

Однією з ініціатив є інноваційна освітньо-грантова програма для фермерок TalentA, метою якої є розширення можливостей доступу до освіти, поліпшення якості життя в сільській місцевості та розвиток суспільства. Практичний кейс реалізації цієї програми на Міжнародному освітньому форумі презентувала Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій в Центральній та Східній Європі Corteva Agriscience. Вона розповіла поетапно, як створювали програму – від першої задумки до кінцевого результату проєкту.

– Розкриття потенціалу сільських жінок критично важливе для збільшення продуктивності сільського господарства. Програма TalentA дає можливість фермеркам значно пришвидшити розвиток їхнього бізнесу, зокрема і, зважаючи на соціальний аспект, заради добробуту їхніх громад, – сказала Анна Бабіч.

TalentA реалізується в декількох країнах Європи. Вперше в Україні програма була заснована 2020 року і сприяла отриманню нових знань 20-ма учасницями, шестеро з яких отримали гранти на загальну суму 19 тис. дол. США на проєкти, спрямовані на поліпшення продовольчої безпеки їхніх громад. Цього року програма продовжена, і наразі відбувається освітній етап програми, доступ до якого отримали 75 жінок-фермерок зі сільської місцевості.  Грантовий фонд програми у новому сезоні становить 22 тис. дол. США.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram