Сьогодні Рада міністрів ЄС розгляне шляхи підтримки українського сільського господарства

Редакція GrowHow.in.ua  2023-01-30
Рада міністрів ЄС з питань сільського господарства та рибальства сьогодні, 30 січня, у Брюсселі, серед інших питань, підтвердить солідарність з Україною та розгляне подальші шляхи з підтримки її с.-г. сектору. Як GrowHow стало відомо з інформації Укрінформ, про це перед початком зустрічі міністрів ЄС заявив представник Шведського головування в ЄС, міністр із сільськогосподарських справ Петер Куллгрен.

Він зазначив, що в межах Європейського Союзу є очевидна підтримка України і солідарність з Україною. Зокрема, на сьогоднішньому засіданні розглянуть подальші можливості, як підтримати сільськогосподарський сектор України.

— Ця ситуація, схоже, дещо стабілізувалася протягом минулих місяців. Водночас високі ціни на енергію та високі закупівельні ціни, що стали наслідком російського вторгнення в Україну, все ще залишаються проблемою для сільськогосподарського сектору ЄС, — підкреслив Петер Куллгрен.

Іншими темами зустрічі міністрів стануть шляхи розвитку так званої біоекономіки та шляхи виконання законодавства ЄС зі зменшення шкідливих викидів у сільськогосподарському секторі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram