Сівалка Väderstad Proceed отримала дві нагороди на виставці SIMA

Väderstad, одна з провідних світових компаній із виробництва техніки для обробітку ґрунту та сівби, з радістю повідомляє, що сівалка Proceed другий рік поспіль отримує нагороду FARM MACHINE, раніше відому як «Машина року», у категорії «Посівна техніка». Proceed також отримала срібну медаль за інновації на виставці SIMA у Парижі, Франція.

В березні 2022 року Proceed отримала нагороду FARM MACHINE в рамках виставки AGRITECHNICA 2022. Тепер сівалка Proceed знову стала переможцем: на виставці SIMA у Парижі отримала нагороду FARM MACHINE 2023 в категорії «Посівна техніка». Міжнародне журі з журналістів аграрних видань ухвалило рішення вручити цю престижну нагороду Proceed уже другий рік поспіль.

Proceed також отримала срібну медаль за кращу інновацію на виставці SIMA нагороду, яку присудило журі з понад 20 французьких та міжнародних спеціалістів у галузі сільського господарства.

– Ми надзвичайно раді, що Proceed продовжує привертати до себе все більше уваги та отримувати визнання. Прямо зараз ми проводимо польові випробування в різних країнах Європи, і навіть якщо ми ще не можемо поділитися всіма подробицями, запевняємо, що результати вражають високими показниками врожайності за менших витрат, – говорить Оскар Карлссон, директор з розробок сівалок точного висіву компанії Väderstad.

Сівалка Proceed – це технологічний стрибок у сфері точного землеробства, що дає змогу здійснювати сівбу насіння як зернових, так і технічних культур на ідеальній глибині з точністю до міліметра. Це значно покращує такі показники, як-от: рівень урожайності, необхідність обробітку ґрунту, проведення хімічного обробітку та використання добрив.

Через декілька тижнів вийде новий документальний серіал Väderstad про Proceed. У цьому серіалі ми будемо стежити за розробкою сівалки та її випробуваннями, які зараз відбуваються в багатьох містах Європи. Ми дуже раді вітати всіх, хто бажає ближче познайомитися з нашою новою розробкою Proceed та дізнатися більше про те, як ми забезпечуємо якість нашої продукції ще до того, як вона стає власністю клієнтів.

Слідкуйте за інформацією про Proceed за посиланням: vaderstad.com/Proceed.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram