Шведська компанія Väderstad передала додаткові 300 пічок-буржуйок для України

Крістер Старк, один із власників компанії Väderstad, долучився до виробництва пічок
Співробітники головного заводу Väderstad у Швеції продовжили виготовлення додаткових 300 пічок-буржуйок власної конструкції у позаробочий час для потреб українського народу.

Попередня поставка таких необхідних пічок була розповсюджена в надзвичайно короткі терміни для цивільного населення деокупованих територій та військовим, які боронять нашу країну на різних фронтових напрямках.

Оскільки зима не вагається із морозами і хуртовинами, швидкість є пріоритетом. Приємно, що шведська команда, яка підтримує таку ініціативу, постійно зростає, до процесу виробництва та зварювання приєднується все більше шведських колег. До позаробочої зміни долучився у ролі зварювальника і Крістер Старк, легенда індустрії і невтомний винахідник, а також один із власників компанії Väderstad.

– Ми надзвичайно вдячні шведській компанії Väderstad AB за підтримку українського народу. Пічки будуть відправлені цивільним і військовим, щоб зігріти їх задля нашої майбутньої перемоги, – повідомляють в українському офісі компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram