У Мінагрополітики скоро розпочнуть приймати документи на отримання державної підтримки для сільгосптоваровиробників, які використовують меліоровані землі. Як повідомили у пресслужбі відомства, документи можна подати у паперовому або електронному вигляді.

Вони повинні бути оформлені відповідно до постанови Кабміну від 11.10.2021 №1070 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі”.

Прийом документів розпочнеться 22 листопада і триватиме до 1 грудня у робочі дні. Подати документи можна буде у вестибюлі першого поверху приміщення Мінагрополітики (вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001) з 11.00 год. до 12.00 год.

Отримати таку підтримку можуть сільгосптоваровиробники, що провадять діяльність на землях сільськогосподарського призначення із застосуванням гідротехнічної меліорації. Серед інших вимог:

  • виробник не повинен бути банкрутом;

  • проти нього не повинно бути порушено справ про банкрутство;

  • виробник не має перебувати у стадії ліквідації;

  • не повинен мати прострочену більш як шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справленням яких покладено на органи ДПС (станом на перше число місяця, в якому приймається рішення про надання дотації).

Такі виробники можуть отримати бюджетну дотацію на безповоротній основі у розмірі до 25% вартості витрат (без урахування ПДВ), здійснених відповідно до затвердженої в установленому порядку проектної документації. Однак не більше як:

  • 7500 грн/1 га оброблюваних угідь для зрошення дощуванням без урахування вартості поливної техніки;

  • 19500 грн/1 га оброблюваних угідь для зрошення дощуванням з урахуванням вартості поливної техніки;

  • 18750 грн/1 га оброблюваних угідь для крапельного зрошення.

До 10 грудня у Мінагрополітики проведуть засідання комісії, де визначать розмір державної підтримки за кожним сільгосптоваровиробником на підставі поданих документів. Кошти перерахують на банківські рахунки сільгосптоваровиробників.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram