Розпочався другий етап прийому заяв на отримання зернових рукавів

Рукави для зберігання зерна, фото з Фейсбук-сторінки Комітету аграрної та земельної політики ВР
Мінагрополітики України та ФАО розпочинають другий етап конкурсу для аграріїв, що не встигли подати свої заявки на отримання зернових рукавів. Про це повідомила пресслужба Міністерства.

Для участі у другому етапі потрібно податись до 23 жовтня через Державний аграрний реєстр (ДАР). За умовами програми, фермери повинні мати від 100 до 10 тис. га в офіційному обробітку, а отримані рукави використати для зберігання власно вирощеної продукції. При цьому їхній статус — власник чи орендар — не важливий. Як і юридичний статус: погоджуються заявки як від юридичних осіб, так і від фізичних осіб-підприємців. Ключовою вимогою є обробіток землі на підконтрольній Україні території.

Про те, як подати заявку, ми писали напередодні: Cтартував прийом заявок на отримання рукавів для зберігання зерна від ФАО

Перший етап прийому заявок завершився 9 жовтня. Загалом надійшло 1 494 заявки від малих та середніх агровиробників на отримання 30 120 рукавів для тимчасового зберігання збіжжя. Зараз триває процес відбору та перевірки цих заявок.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram