Рівномірна глибина укладання насіння – основа для гарної врожайності

Сівалка Precea 6000-2CC Super у роботі
Amazone пропонує рішення для витримування рівномірної глибини укладання насіння на нестабільному рельєфі та мінливих ґрунтах або за нерівномірного зворотного ущільнення – систему SmartForce

Для сівалок точного висіву Precea Super, як модифікацію системи гідравлічного регулювання тиску на сошник, AMAZONE пропонує систему автоматичного регулювання тиску на сошник SmartForce.

За допомогою гідроциліндра Precea Super тиск на сошник встановлюється автоматично

Особливістю системи SmartForce є те, що механізатор не задає тиску на сошник, а встановлює вертикальну силу контакту на терміналі.

На полі ця вертикальна сила контакту контролюється за допомогою датчиків. Через різні типи ґрунтів вертикальна сила може варіювати. Базуючись на показниках датчиків, на сошнику PreTeC система SmartForce встановлює необхідний тиск на сошник, тому глибина укладання насіння залишається незмінною. У такий спосіб під час руху тиск на сошник автоматично адаптується до різних ґрунтових умов. Це дає змогу витримувати передбачену вертикальну силу контакту та глибину укладання за будь-яких ґрунтових умов.

Гідравлічне регулювання тиску на сошник з автоматикою та рівномірною глибиною укладання

Одночасне забезпечення рівномірної глибини укладання та оптимального тиску розвантажує механізатора, сприяє досягненню високої схожості та створює основу для гарної врожайності.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram