«Рівнеазот» завершив модернізацію обладнання для виготовлення неконцентрованої азотної кислоти та аміаку

Фото: пресцентр GDF
ПрАТ «Рівнеазот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, завершило модернізацію промислового обладнання в цехах неконцентрованої азотної кислоти та Аміак-2. Про це повідомив пресцентр GDF.

Потужність цеху Аміак-2 становить 650 тонн аміаку/добу. Цеху азотної кислоти — 960 тис. тонн на рік.

Планові ремонтні роботи стартували 25 липня 2022 року. В цеху неконцентрованої азотної кислоти завершили капітальний ремонт турбогенераторної установки, а також капітальний ремонт агрегату №6, потужністю 120 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти на рік. У цеху Аміак-2 завершил капітальний ремонт агрегату підготовки синтезу газу, потужністю понад 650 тонн аміаку/добу.

— Бізнесу зараз дуже складно. Доходи підприємства падають через істотне зниження попиту на добрива з боку аграріїв. Добрива подорожчали через зростання цін на основну сировину — газ. Проте ми продовжуємо планову модернізацію ключових промислових майданчиків. Капремонти завершені, цехи готові до запуску, — прокоментував голова правління ПрАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда.

За його словами, завантаження ключових цехів і асортимент продукції, що випускається, залежатиме від ціни, від доступності газу та від платоспроможного попиту на азотні добрива від аграріїв та іноземних покупців.

Додамо, що минулого року «Рівнеазот» провів масштабну модернізацію агрегату №8 в цеху з виробництва неконцентрованої азотної кислоти. У 2021 році завод випустив 964 тис. тоннмінеральних добрив, що на 15,2% перевищило показники попереднього року. Підприємство наростило обсяг виробництва практично за всіма видами добрив.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram