рашисти розбомбили новий, наповнений зерном, елеватор на Луганщині

росіяни скинули кілька авіабомб на елеваторний комплекс у Рубіжному і повністю його знищили. Про це повідомив керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він зазначив, що на супутникових знімках від компанії Planet Lab на місці елеватора видно вирву від бомб. Пізніше очільник Луганської ОВА додав, що розбомблений елеватор був заповнений зерном.

Окрім потужностей комплексу, знищено всю сільгосппродукцію, яка там зберігалася: 17 тисяч тонн пшениці та 8,5 тисяч тонн соняшника. Згоріла така кількість зерна, з якої б протягом року могли б годувати хлібом 300 тисяч людей. А якщо одноразово то це приблизно 120 млн людей. рашисти хочуть влаштувати Голодомор на Луганщині це вже без сумніву. В окупованих містах зафіксовані випадки вивозу нашого зерна в рф. Раніше вони також знищили всі продуктові склади в Сєвєродонецьку, написав Сергій Гайдай.

Елеваторний комплекс на території ТОВ “Голден АГРО” у Рубіжному відкрили у 2020 році. На підприємстві була новітня лабораторія з найсучаснішим обладнанням, включаючи експрес-аналізатор, який забезпечував точні та швидкі аналізи всіх культур, а також зерносушарку потужністю 1500 тон на добу, сепаратор, автоваги, автоматичний пробовідбірник. Елеваторний комплекс міг зберігати 30 тис. тонн зерна одночасно.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram