Північний антициклон Quincy «приніс» на Черкащину арктичне повітря і зима зненацька увірвалась в регіон. 21 листопада денний максимум становив плюс 7°C, а вже 22 числа температура стрімко знизилася до 10°C морозу, на ранок ґрунт промерз до глибини 9 см.Така погода продовжує нервувати аграріїв області, адже крім сухості ґрунту додалися раптові морози, пише provce.ck.ua.

— В першу чергу від несприятливих умов перезимівлі, а в нашій області це низькі температури і льодова кірка, гинуть слаборозвинені та не загартовані рослини. Так було зимою 2002-2003 років. Тоді зима теж прийшла зі сходу з тривалими морозами при безсніжжі. І як наслідок значна частина озимих загинули. В цьому році погода має бути більш прихильною, — зазначають в обласному гідрометцентрі.

За прогнозами синоптиків, протягом вихідних в нічну пору слід очікувати зниження температури до 5-10°C морозу. На початок тижня погода в регіоні відрізнятиметься лише збільшенням хмарності, зменшенням вітру до помірних значень та дещо вищими денними температурами 0-2°C тепла.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram