Вибір засобів захисту рослин нелегка справа для аграрія. В конкуренцію вступають різні критерії вибору: інноваційність, ефективність, безпечність та приваблива ціна. Усім цим важливим для агровиробника критеріям відповідають препарати компанії BASF. Цього року компанія має низку акційних пропозицій для аграріїв, що вирощують зернові та олійні культури.

Акція «Заощаджуй та зростай»

Українські фермери, які вирощують соняшник та зернові культури, відтепер мають нагоду примножувати інновації у своїх господарствах. «Заощаджуй та зростай!» BASF саме та акційна пропозиція компанії BASF, яка пропонує аграріям слушно інвестувати у захист цих культур та примножити свій прибуток. За умовами акційних пропозицій можна отримати:

  • 10 додаткових літрів фунгіциду Адексар® Плюс за придбання 300 л цього ж продукту
  • 20 л морфорегулятора-фунгіциду Архітект® разом із 10кг Турбо за придбання 200 л гербіциду Євро-Лайтнінг® Плюс
  • 40 л фунгіциду Піктор за придбання 600 л гербіциду Євро-Лайтнінг®
  • 20 л гербіциду Пульсар® Флекс за придбання мінімум 20-ти посівних одиниць гібридів насіння соняшнику Дракаріс КЛп та/або ЕС Колоріс КЛ

Детальні умови можна дізнатися на офіційному сайті компанії.

Акція «Акріс® купуй обприскувач діагностуй»

Зовсім скоро розпочнеться посівна кампанія соняшнику. Для аграріїв, які віддають перевагу використанню ґрунтового гербіциду Акріс®, що однаково підходить як для посушливих, так і для зволожених умов, компанія пропонує акцію “Акріс® купуй обприскувач діагностуй”. Разом із партнером ТОВ «Спрейфорс» до 31.12.2021 можна отримати унікальний сервіс з діагностики обприскувача.

Досвідченні спеціалісти нададуть експертну консультацію по обслуговуванню обприскувача, підбору розпилювачів, підвищенню продуктивності обприскувача внаслідок зменшення  технологічного часу під час заправок. Для цього в рамках акції потрібно придбати від 1000 л гербіциду Акріс® для отримання сертифікату на діагностику одного обприскувача. За придбання понад 2000 л гербіциду Акріс® сертифікат на діагностику двох обприскувачів.

Акція «Набір форсунок у подарунок» 

Ця акція була започаткована ще минулого року. Сотні господарств країни стали власниками наборів якісних розпилювачів бренду Lechler і вже минулого сезону успішно ними скористалися. Акція продовжується й у 2021 році. Аби взяти в ній участь, господарству потрібно придбати новинку для зернових культур фунгіцид Пріаксор® в об’ємі від 150 літрів, щоб отримати один набір розпилювачів, або об’єм препарату від 500 літрів для двох наборів. Набір складається з 50 розпилювачів типу IDK 120-04.

NB: Ключова ідея акції полягає в популяризації тренду використання зменшених норм виливу робочого розчину.

Детальні умови можна дізнатися у менеджерів з продажів компанії BASF в регіоні.

Акція «Кінто® Плюс купуй склад свій фумігуй»

Щороку в Україні шкідники пошкоджують від 7 до 25% зерна та зернових продуктів при зберіганні. Захист зернових запасів важлива складова, яка потребує ретельного контролю та захисту насіння від комах, гризунів та мікроорганізмів. Тому до 30 листопада 2021 року при покупці 1500 л препарату Кінто® Плюс можна отримати безкоштовну послугу з фумігації або газації приміщення, які є найефективнішими методами на сьогодні для захисту зерна. Дана послуга проводиться висококваліфікованими спеціалістами на сучасному обладнанні із застосуванням спеціальних ефективних препаратів та діє по всій території України.

Детальні умови акції можна дізнатися у менеджерів з продажів компанії BASF в регіоні.

Акція «Насіння. Захист. xarvio™»

Технології точного землеробства допомагають суттєво зменшити витрати. У 2020 році в цьому змогли переконатись і українські аграрії, адже зменшення витрат на препарати сягало 22% завдяки технології диференційного внесення засобів захисту діджитал-платформи xarvio™ FIELD MANAGER. Тому в межах акції “Насіння. Захист. xarvio™” компанія BASF надає привабливу можливість аграріям ще більше наблизитися до цифрових технологій та пропонує 50% знижки на доступ до xarvio™ FIELD MANAGER версій Pro або Premium за умови придбання фунгіциду Рекс® Плюс або насіння соняшнику гібридів ЕС Лоріс СЛП чи ЕС Каприз СЛП.

Купуючи 1500 л препарату Рекс® Плюс або 100 п.о. соняшнику гібридів ЕС Лоріс СЛП чи ЕС Каприз СЛП, агровиробник отримує 50% знижки на доступ до версії Pro xarvio™ FIELD MANAGER.

Про функціонал версії Pro: точна погода, надання доступу консультантам, повна документація завдань, змінні карти підживлення та візуалізація карт врожайності, звіти про сезон, скаутинг, нотатки полів, нові карти біомаси, карти продуктивності, карти посіву, карти добрив, польова аналітика (ручне управління функціями).

Купуючи 4200 л препарату Рекс® Плюс або 300 п.о. соняшнику гібридів ЕС Лоріс СЛП чи ЕС Каприз СЛП, агровиробник отримує 50% знижки на доступ до версії Premium xarvio™ FIELD MANAGER.

Про функціонал версії Premium: функціонал версії Pro + прогноз розвитку хвороб, рекомендації по продуктах ЗЗР, автоматизовані карти змінних норм внесення ЗЗР, прогнозування стадії росту (автоматизоване управління функціями).

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram