Прикочувальний коток SteelRunner для культиваторів Carrier від Väderstad

Прикочувальний коток SteelRunner для культиваторів Carrier
Сталевий прикочувальний коток SteelRunner для культиваторів Carrier, виробництва компанії Väderstad, легко прорізає поверхню ґрунту та вдавлює пожнивні рештки, тим самим прискорює їх розкладання.

Особливості котка SteelRunner:

  • діаметр кілець 600 мм;
  • гумова підвіска;
  • агресивна дія на ґрунт;
  • залишає гладку та добре ущільнену поверхню.

Цей коток найкраще працює в умовах середніх і важких ґрунтів із наявними грудками на поверхні поля. Навіть за вологих умов коток відмінно впорається із поставленим завданням, оскільки обладнаний чистиками, що перешкоджають налипанню ґрунту.

У лінійці додаткового обладнання компанії Väderstad наявні моделі як однорядних, так і дворядних сталевих котків SteelRunner.

Дворядний SteelRunner здійснює дуже ефективне прикочування  і розбивання грудок та є чудовим доповненням до вже наявних типів котків. Завдяки своїй конструкції та роботі котка, поверхня ґрунту висихає швидше, що дає аграріям змогу швидко розпочати здійснювати наступну операцію на полі.

Крім того, відкрита конструкція котка мінімізує нагортання ґрунтової маси та потребує низьких тягових зусиль.

Більше про додаткове обладнання для культиваторів Väderstad можна дізнатися у регіональних представників за посиланням: https://www.vaderstad.com/ua/contacty

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram