Причіпний обприскувач BERTHOUD Tracker – вибір українських аграріїв

Керівники господарств із різних регіонів України поділилися власними враженнями від придбання та експлуатації причіпних обприскувачів BERTHOUD Tracker.

Причіпний обприскувач BERTHOUD Tracker уже давно перетворився на еталонну машину для захисту рослин у своєму сегменті. Аграрії оцінили високу надійність та продуктивність цієї моделі і, зокрема, славнозвісний запатентований привід насоса від коліс обприскувача. Попри війну, незважаючи на відомі нинішні негаразди, українські агровиробники продовжують купувати нову техніку. У сегменті причіпних обприскувачів одне із чільних місць займає саме BERTHOUD Tracker.

Ми поспілкувалися із клієнтами компанії BERTHOUD, аби вони розповіли, чому зробили саме цей вибір.

Роман Шепетюк, керівник ФГ «Київська Русь» (Кіровоградська область):

«Перший BERTHOUD Tracker з’явився у нашому господарстві ще 2013 року. Тоді я відвідав завод французької компанії у Ліоні та на власні очі побачив виробництво обприскувачів. Пригадую, мене тоді вразило те, що BERTHOUD, на відміну від багатьох сучасних брендів, непорушно зберігає традиції якісного виробництва комплектуючих та збирання машин. Це сьогодні вкрай важливо, бо щиро кажучи, навіть відомі компанії почали використовувати неякісні комплектуючі та пропонувати «одноразові» обприскувачі. Натомість у BERTHOUD Tracker закладено солідний запас міцності – і це щира правда, адже маємо багаторічний досвід експлуатації цих машин. Тому я не вагався, коли півтора роки тому купував уже другий Tracker. Це ще більш сучасна модель, котра має ту саму високу надійність. Ще один аргумент на користь цього причіпного обприскувача – запатентований привід насоса від коліс. Це забезпечує неухильне дотримання норми виливу під час роботи, незалежно від швидкості трактора та навантаження.

У господарстві ми обробляємо приблизно 2000 гектарів і наші BERTHOUD Tracker цілковито справляються з якісною обробкою всіх культур, які вирощуємо. У нас не виникає жодних запитань ані до надійності цих машин, ані до якості роботи офіційного дилера BERTHOUD – компанії «Астра». Все, що від них залежить, «Астра» виконує на 100%. А, щиро кажучи, із BERTHOUD Tracker технічних проблем не виникає взагалі».

Леонід Янішевський, керівник ФГ «Агро Слава» (Миколаївська область):

«У нас відносно невелике господарство – обробляємо 500 гектарів землі. Однак намагаємося дотримуватися розмаїтої сівозміни. Вирощуємо не лише соняшник та озимі зернові, але й кукурудзу, горох і озимий ріпак. Зрозуміло, що для цього потрібна високоякісна сільгосптехніка.

Причіпний обприскувач BERTHOUD Tracker прибув до нас наприкінці весни 2022 року. Машина мала приїхати раніше, але через війну й так добре, що вона до нас тоді потрапила. Поки що я не можу аргументовано розповісти свої враження про цю модель, оскільки вона відпрацювала ще дуже небагато. Але можу сказати, що це добротна конструкція, оснащена всіма необхідними сучасними системами. Тут хороша стабілізація штанги, витримується норма виливу і, гадаю, що наш Tracker ще покаже себе із найкращого боку. Саме цю модель ми вибрали, з огляду на позитивний досвід сусідів. Звернув увагу також і на те, що тут відключається карданний вал, коли не працює міксер і це дуже добре, бо економить ресурс машини. Я взагалі вважаю, що майбутнє в українського агросектору – саме за сучасними технологіями та мінімізацією впливу людського чинника. Також, хоч як би складно нам сьогодні було, варто будь-що витримувати агротехнологію, давати необхідну норму добрив та ЗЗР і використовувати сучасні сільгоспмашини. Інакше діла не буде. Є така приказка: «Жадібність породжує бідність».

Читайте також: Причіпний обприскувач BERTHOUD Tracker: досвід господарства «Дружба СВК» з Одещини

Роман Задорожний, фінансовий директор ПСП «Роксана» (Вінницька область):

«Причіпний обприскувач BERTHOUD Tracker ми вибрали передусім, орієнтуючись на позитивний досвід сусідів та колег із інших регіонів. Це найбільш ходова зручна та надійна модель у сегменті причіпних обприскувачів. Поки що ми не використовували наше нове придбання на повну силу, а обробили до сотні гектарів у деморежимі. Відразу відчувається, що це зручна в експлуатації машина із високими характеристиками якості та точності внесення. Додатковим позитивним моментом є наш успішний досвід співпраці із компанією «Астра», у якої ми придбали BERTHOUD Tracker. Дилер завжди провадить якісне передпродажне обслуговування сільгоспмашин та навчання наших спеціалістів, а також миттєво реагує на наші запити щодо консультацій чи технічної допомоги».

Олександр Сухіна, директор СФГ «Славія» (Дніпропетровська область):

«Причіпний обприскувач BERTHOUD Tracker відпрацював у нас уже повних два сезони – цією машиною ми цілком задоволені. Вибирали модель, з огляду на позитивні відгуки знайомих аграріїв, і ми бачимо, що вони нас не підвели. Також чимало їздили на виставки та Дні поля, оглядаючи особливості конструкції і роботи обприскувачів. BERTHOUD Tracker – це оптимальне співвідношення ціни та якості, і це найбільший козир цієї моделі. Tracker на три голови переважає вітчизняний обприскувач відомого виробника, який у нас раніше працював. Водночас, я не думаю, що він чимось поступається більш дорогим машинам. Для України це саме те, що потрібно! Тут гарантована стабілізація штанги, чітке дотримання заданої норми виливу, запас потужності насоса – усе, як потрібно! Наш BERTHOUD Tracker працює зі 110-сильним трактором і цієї потужності йому більш ніж достатньо. Він вже чітко відпрацював два сезони по 2000 гектарів і ми не мали жодних проблем. Дорожній просвіт тут досить високий і ми встигаємо зробити всі необхідні захисні обробки, навіть на соняшнику, навіть на схилах.

Сміливо рекомендую цей причіпний обприскувач усім українським фермерам. До того ж, наш дилер, компанія «Техноторг», стабільно здійснює якісне сервісне обслуговування – у нас не було жодних проблем із комплектуючими чи іншою допомогою».

Віктор Вергун, директор ТОВ «Агрофірма «Іванівський Лан» (Харківська область):

«У холдингу, у структурі якого наше господарство, є 15 різних моделей обприскувачів BERTHOUD. Гадаю, що ця цифра говорить сама за себе: із технікою французького виробника у нас не виникає жодних проблем.

Головні критерії вибору причіпних обприскувачів BERTHOUD – це їхня висока надійність і простота в експлуатації. Простіше кажучи, ми його купили, заправили і він пішов працювати у поле, ефективно виконуючи свою роботу. За його допомогою ми спокійно виконуємо всі необхідні агрономічні завдання – це дуже надійна техніка. Якщо виникає потреба у ремонті, то ми завжди можемо звернутися до сервісної компанії чи взагалі вирішити це питання самотужки, оскільки маємо хорошу власну ремонтну бригаду. BERTHOUD Tracker – це надійний робочий «коник», який дуже добре показує себе у нашому господарстві».

Петро ТЕРЕН

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram