Інтернет-магазин Агроторг пропонує широкий асортимент препаратів для захисту рослин.

Для чого застосовуються ці препарати?

З метою запобігання пошкодження шкідниками або інфекціями бактеріального або грибкового походження у сільському господарстві застосовуються протруювачі. Це група препаратів, що мають знезаражувальну та захисну дію завдяки здатності знищувати шкідливі організми на поверхні та всередині обробленого насіння. Застосування протруювачів дозволяє суттєво зменшити втрати врожаю і також заощадити ресурси на обробці сільськогосподарських культур засобами захисту рослин під час вегетаційного періоду.

Які вони бувають?

Розрізняють дві принципові групи протруювачів:

  • антибактеріальні препарати, що застосовуються для боротьби зі шкідливими бактеріями або грибами;
  • препарати-інсектициди для знищення комах-шкідників, що намагаються знищити насіння або кореневу систему.

Також препарати поділяються за типами впливу: системний або контактний.

Що пропонує Агроторг?

На сайті інтернет-магазину Агросервіс представлені препарати, що добре зарекомендували себе на ринку агрохімічних препаратів за найвигіднішими цінами.

Спеціалісти магазину радять звернути увагу на продукцію угорської компанії “Нертус”, зокрема препарати Кайзер й Антал.

Препарат Кайзер належить до інсектицидів, що захищають від шкідників зернові культури, соняшник, картоплю й рис. До переваг препарату належать:

  • пролонгований захист від усіх шкідників;
  • стабільність захисного шару препарату за будь-яких погодних умов;
  • працює проти наземних шкідників.

Препарат Антал належить до групи протиінфекційних препаратів, що знищують патогенну мікрофлору. Застосовується для боротьби з основними хворобами зернових культур (ячменю й пшениці) у початковій фазі вегетації.

Переваги препарату: протруювач Антал забезпечує захист сільськогосподарських культур від бактеріальних та грибкових інфекцій, покращує схожість культур завдяки знищенню патогенних організмів та сприяє кущінню рослин, стимулює розвиток коріння, що дозволяє отримувати більші врожаї.

Магазин Агроторг пропонує речовини, що мають порівняно низькі норми витрат, з тривалим терміном дії, високою ефективністю проти шкідників, відсутністю негативних впливів на культурні рослини та довкілля.

Агроторг реалізує виключно сертифіковані в Україні препарати й всі препарати супроводжуються необхідним пакетом документів.

Контакти:

Офіційний дистриб’ютор “ТОВ ГОСППОСТАЧ”
Україна, м. Кропивницький, проспект Інженерів, 7

068 887 81 83
066 582 38 89
097 006 81 67
095 633 45 97

agrotorg.in.ua

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram