До Міжнародного дня сільських жінок, який відзначався вчора, проєкт UHBDP оголосив про відкриття грантового конкурсу “Сільські жінки та погляд у майбутнє” для представниць агробізнесу Півдня України на отримання професійної консультації вартістю до 20 000 грн.  Про це йдеться у повідомленні пресслужби проєкту.

Організатори оголосили, що метою конкурсу є надання жінкам, як самотнім, так і представницям сімейних бізнесів, можливість перевести бізнес на нову сходинку через отримання консультації, яка в рамках поточної бізнес-моделі є затребуваною, але на яку не вистачає коштів. Крім того, надати кооперативам, які представлені жінками не менш ніж на 40%, можливість перевести бізнес на нову сходинку через отримання консультації, яка в рамках поточної бізнес-моделі є затребуваною, але на яку не вистачає коштів.

Основні умови участі такі:

  1. Географія конкурсу: Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька області.
  2. Для кого: жінки будь-якого віку, які мають плодоовочевий або медовий бізнес та які проживають та / або ведуть бізнес у сільській місцевості.
  3. Перевага надаватиметься жінкам, які проживають в населених пунктах з населенням до 20 000 осіб.
  4. Очікувана кількість переможниць – 10…20 жінок.
  5. В конкурсі можуть брати участь представниці існуючих плодоовочевих та медових бізнесів незалежно від форми реєстрації бізнесу чи наявності реєстрації бізнесу.

Прийом заявок на участь у грантовому конкурсі “Сільські жінки та погляд у майбутнє” триватиме до 25 жовтня включно.

Загалом переможниці зможуть отримати допомогу у виборі оптимальної системи реєстрації бізнесу та супровід протягом року щодо звітності, у переході на роботу в форматі фермерського господарства (як зі статусом юридичної особи, так і без статусу ю.о.) та супровід протягом року щодо звітності, у заснуванні кооперативу, у супроводі господарства щодо входу в мережу хоча б одного супермаркету в Україні тощо.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram