Продажі ЗЗР від Corteva в Україні зросли на 18%

Редакція GrowHow.in.ua   2023-05-25
У I кварталі 2023 р. Corteva Agriscience збільшила продажі засобів захисту рослин в Україні на 18%. Зростання відбулося за всіма групами товарів. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

У Corteva зазначили, що такий результат, попри скорочення посівних площ, свідчить про довіру фермерів до продукції відповідального виробника. Насіннєвий бізнес компанії також продемонстрував позитивні результати. Зокрема продажі насіння соняшнику високоякісної генетики бренду Pioneer® зросли у I кварталі 2023 р. на 29% відносно аналогічного періоду у 2022 р. Зріс також й відсоток тих, хто обрав насіння кукурудзи бренду Pioneer®.

Як зазначив керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі Сергій Харін, компанія працює з українськими фермерами пліч-о-пліч і чудово знає їх потреби та виклики, перед якими вони опинилися в ці складні часи.

— Наша команда постійно пропонує передові продукти та сервіси, за допомогою яких фермери отримують відмінний результат. Пряма модель продажів продуктів бренду Pioneer® продемонструвала надійність та ефективність завдяки індивідуальному підходу до кожного запиту чи проблеми. Ми пишаємося тим, що працюємо разом з українськими фермерами на фронті продовольчої безпеки України та світу і вони обирають Corteva та довіряють нам, — сказав Сергій Харін.

Нагадаємо, що нещодавно глобально компанія відзвітувала про результати за I квартал 2023 р. та покращила прогнози до кінця року. Зокрема, чисті продажі зросли на 6% в порівнянні з I кварталом попереднього року. Органічні продажі за той же період зросли на 10%. До кінця року компанія очікує чистий обсяг продажів від $18,6 до $18,9 млрд. Операційна EBITDA очікується в діапазоні від $3,55 до $3,75 млрд.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram