Президент підписав закон, який звільняє бізнес від перевірок пожежних

Президент України підписав ухвалений парламентом законопроєкт №3361 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності.

Закон передбачає звільнення бізнесу від перевірок пожежних за умови наявності страхового полісу. Тепер бізнес з середніми та незначним ступенем ризику не проходитиме перевірки пожежних, якщо укладе договір страхування. “Звільнитися” від перевірок можна на термін від 6 до 10 років за умови, якщо відповідні договори страхування залишатимуться чинними.

Детальніше про механізм заміни пожежних перевірок на страхування ми писали напередодні: Пожежні перевірки бізнесу можуть замінити страхуванням

Важливо, що норми закону не розповсюджуються на підприємства, установи та організації державної та комунальної форм власності. А також на суб’єктів господарювання, у користуванні яких є об’єкти підвищеної небезпеки, включно з пожежовибухонебезпечними об’єктами та об’єктами, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного чи санітарно-епідеміологічного характеру.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram