Оскільки в останні роки зріс інтерес до змішування різних гербіцидних продуктів в резервуарах, щоб забезпечити більш ефективний контроль над бур’янами і знизити ризик вироблення стійкості бур’янів до агрохімії, агровиробники повинні дотримуватись належної процедури змішування.

— Питання не тільки в тому, які продукти можна безпечно змішувати в баку, а й в тому, в якому порядку в бак обприскувача слід додавати різні склади, — нагадує канадський агроном Дарольд Нива, виданню Grainews.

Всі гербіциди містять інструкції зі змішування в резервуарах на етикетках, а більшість великих компаній надає консультації, в тому числі і за запитом в інтернеті.

Однак канадський агроном має своє дієве правило для змішування в резервуарі, це простий метод,я кий він охарактеризовує словом WALES. WALES описує порядок, в якому різні складові повинні бути додані в бак обприскувача. Почніть з половини або повного бака води і дотримуйтесь цього порядку:

W: Змочувані порошки (всі сухі інгредієнти) спочатку додають в воду в баку розпилювача.

A: Ретельно перемішуйте.

L: Рідкі текучі речовини і суспензії — другі на черзі.

E: Емульгатори і концентрати — додаємо далі.

S: Розчини ПАР додаються в останню чергу.

— Важливо перевірити етикетки продуктів або підтвердити у продавців гербіцидів, що всі активні інгредієнти, включені в суміш в баку, сумісні. Залежно від хімічного складу, неправильне змішування може викликати антогоністіческіе відповідь, знижувати ефективність заходів по боротьбі з бур’янами або можуть навіть шкодити культурі, — попередив агроном.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram