Гарний врожай пшениці в Україні, Румунії та Росії змусить трейдерів опускати ціни в боротьбі за покупців. Додатково на фізичні ринки тисне зниження котирувань на біржах США та ЄС. Таку думку висловлюють аналітики GrainTrade.

NB: Вересневі ф’ючерси на французьку пшеницю у вівторок впали на 1,25 €/т до 3-тижневого мінімуму 177 €/т або 199,82 $/т.

Ринок американської пшениці продовжує падіння на тлі прискорення збирання озимої пшениці. За три дні липневі ф’ючерси м’якої пшениці в Чикаго втратили 16,17 $/т та оновили 3-тижневий мінімум. Проте прогнозовані на цьому тижні опади на Південних Рівнинах можуть знову уповільнити збирання.

Через посушливі погодні умови Мінсільгосп РФ залишає прогноз врожаю зерна у 2019 році на рівні 118 млн т, хоча на півдні країни врожайність озимої пшениці доволі висока. Якість пшениці, краща за минулорічну, та збільшення пропозицій тиснуть на ціни. Ціни пропозицій на пшеницю з протеїном 12,5% впали на 2-3 $/т до 195-196 $/т FOB.

В Україні пшеницю з протеїном 11,5% пропонують по 185-188 $/т FOB, фуражну по 178-179 $/т FOB. Висока якість зерна зменшує пропозиції французької пшениці, яка матиме високий попит на тлі зменшення обсягу пропозицій кукурудзи на світових ринках.


Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram