Pöttinger отримав нагороду FARM MACHINE 2023 за новий стрічковий валкувач

Нагороду отримали Дипломований інженер Клаус Пьоттінгер (власник), Др. Маркус Бальдінгер (керівний директор із досліджень і розвитку) та Ерік Йодер (керівний директор Pöttinger France)
Новий стрічковий валкувач MERGENTO VT 9220 від виробника кормозаготівельної техніки Pöttinger визнано «Машиною року» (FARM MACHINE 2023) на виставці SIMA у Парижі (Франція). 

Про це йдеться на сайті компанії.

FARM MACHINE 2023 це бажана нагорода в галузі сільськогосподарського машинобудування, яку вручають професійні журналісти. У кожній із кількох номінацій по одному переможцю, у номінації заготівля кормів переможець – MERGENTO.

MERGENTO підбирає корм за допомогою підбирача. Корм м’яко та бережно транспортується – без подальшого контакту зі землею – за допомогою поперечних конвеєрних стрічок у напрямку валків і там укладається. Журі особливо відзначили конвеєрний блок, що є серцем машини. Ідеально скоординована система забезпечує рівномірний потік корму та ідеально сформовані валки навіть із короткого корму.

Після нагороди FARM MACHINE 2022 для високопродуктивного прес-підбирача JUMBO ця нова нагорода є позитивним знаком того, що Pöttinger також визнаний на міжнародному рівні як «спеціаліст за найкращі результати роботи», підсумовують у компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram