PÖTTINGER купує виробника сівалок MaterMacc Spa.

Австрійська компанія PÖTTINGER доповнює свій портфель продуктів для сучасного землеробства шляхом придбання італійського виробника MaterMacc Spa. Завдяки цьому, виробник розширює наявний асортимент сівалок технологією точного висіву. Придбання завершено 07.11.2022 р., – повідомляють на сайті компанії.

Компанія MaterMacc Spa., розташована в Сан-Віто-аль-Тальяменто на півночі Італії, відома технологіями точного висіву, механічними та пневматичними сівалками, просапними технологіями та іншим оригінальним обладнанням. Продукти, пристрасть до сільського господарства, місце розташування і, перш за все, працівники обох компаній дуже добре доповнюють одне одного та демонструють багато паралелей із сімейним бізнесом PÖTTINGER. Крім того, PÖTTINGER зосереджується на пошуку нових технологій для своїх усталених ринків. Австрійці поставили собі за мету використовувати синергію для подальшого розвитку технологій, відповідаючи своїм високим стандартам.

– Цим придбанням ми зробили ще один крок до успішного майбутнього. Інноваційні продукти для сучасного сільського господарства та пристрасть людей у ​​MaterMacc ідеально вписуються у світ PÖTTINGER, – зазначають у компанії.

На сьогодні у MaterMacc працює приблизно 80 осіб. Pöttinger бере на себе весь персонал і завдяки їхньому досвіду покладається на безперервність виробництва. Подальші плани передбачають, що бренд, торговельно-сервісна мережа та постачання запасних частин поки залишаться незмінними. Клієнти MaterMacc продовжать користуватися звичним обслуговуванням та підтримкою. Проте PÖTTINGER докладе свого ноу-хау, щоб досягти успіху в нових сегментах.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram