Попри війну Corteva нарощує кількість клієнтів

Незважаючи на військовий стан Corteva Agriscience цього року наростила кількість клієнтів. У сезоні 2021-2022 року насіння кукурудзи високоякісної генетики бренду Pioneer® обрало майже 2500 господарств, а соняшнику — практично 4000, що відповідно на 15% та 20% більше, ніж минулого сезону. Про це повідомила пресслужба компанії.

Також у 2021/22 МР на 23% зросла кількість клієнтів Corteva, які обрали сучасні засоби захисту — більше 3000 фермерських господарств. У першій половині березня компанія також поновила відвантаження насіння та ЗЗР, переналаштувавши процеси відвантаження, аби підвищити ефективність процесу.

Основними чинниками зростання кількості клієнтів Corteva в компанії вважають виведення на ринок України інноваційних засобів захисту рослин, а також різноманіття портфелю насіння кукурудзи, соняшнику та ріпаку. Також українські фермери оцінили перевагу моделі прямих продажів насіння, яку Corteva Agriscience цьогоріч розширила.

— Сorteva вважає цінність людського життя головним пріоритетом. Ми переконані, що насилля є неприпустимим шляхом вирішення конфліктів та категорично засуджуємо цю війну. Ми працюємо заради тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутній поколінь. Ми віримо в Україну та робимо все, що від нас залежить заради добробуту фермерів, громад та суспільства в цілому, — прокоментував керівник відділу продажів, маркетингу та комерційної ефективності Corteva Agriscience в Україні Олександр Дмитрієв.

Репутаційна перевага компанії також сприяє збільшенню кількості клієнтів в умовах широкомасштабної війни рф проти України. У такий час багатьом важливо бачити у партнерах найвищі цінності. Corteva однією з перших міжнародних компаній-постачальників насіння та ЗЗР вийшла російського ринку і, вже призупинивши нові продажі, ініціювала план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності в рф. Крім того, компанія продовжує підтримувати постраждалих через фінансування благодійних та гуманітарних проєктів підтримки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram