Спекулятивне зростання цін на пшеницю в портах України до рівня 250 $/т та вище продовжує підтримувати форвардні ціни на кукурудзу, навіть попри сприятливі погодні умови для збирання пшениці та розвитку посівів кукурудзи, повідомляють у GrainTrade.

Прогнози рекордних врожаїв пшениці та кукурудзи в Україні цьогоріч реальніші, ніж у попередньому сезоні, але трейдери активно купують пшеницю та кукурудзу за зростаючими цінами на тлі зниження прогнозів врожаю пшениці в Канаді та США та кукурудзи в Бразилії, що підтримає світові ціни на рівні другої половини попереднього сезону, — зазначають аналітики.

Форвардні ціни на кукурудзу за тиждень виросли на 10 $/т до 245-250 $/т для поставок в порт у жовтні – листопаді, хоча ціни на пшеницю стрибнули аж на 20-30 $/т.
Прогнози зменшення врожаю кукурудзи та експорту в Бразилії відчутно підтримують ціни на кукурудзу в Україні.

Трейдери очікують, що у серпневому звіті USDA за рахунок зменшення врожаю в Бразилії та Росії буде знижено прогноз світового виробництва, а також експорту кукурудзи з інших країн, що посилить залежність ринку від врожаю в основних країнах-експортерах США, Аргентині та Україні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram