Система інтуїтивного управління трактором FendtONE доступна для трьох нових поколінь Fendt 500, 900 і 1000 Vario. Виробник пропонує низку рішень для підвищення ефективності сільгоспмашин.

Про це йдеться на сайті компанії.

Трактор Fendt 1000 Vario

На додаток до функцій інтелектуального землеробства в серію внесли й інші технічні нововведення, зокрема додатковий самоочисний повітряний фільтр для великих тракторів і удосконалення для фронтального навантажувача Fendt 500 Vario.

Завдяки системі FendtONE користувачі можуть планувати замовлення або польові дані незалежно від свого місцезнаходження за допомогою комп’ютера або іншого інтелектуального пристрою, щоб потім по мобільному зв’язку передати в систему управління трактором.

Трактори 500, 900 і 1000 Vario тепер також оснащено системою TIM (Tractor Implement Management), за допомогою якої трактор адаптується до вимог приєднаної машини (наприклад, швидкість руху).

У варіантах оснащення Power+ і Profi+ машини в стандартній комплектації містять базовий пакет системи ведення по колії – готові до роботи з Fendt Guide. Додатково можна вибрати інші функції ведення по колії для точного обробітку поля, як-от: Fendt Contour Assistant, Fendt TI Auto або Fendt TI Headland.

Клієнти з робочим місцем водія FendtONE, які вже замовили Fendt TI Auto, можуть безкоштовно перейти на Fendt TI Headland з 2022 року.

Для роботи в запилених умовах Fendt тепер пропонує додатковий самоочисний повітряний фільтр для тракторів серії 900 і 1000 Vario. Система фільтрації безперервно всмоктує пил і активно очищає фільтр через задані проміжки часу.

Фільтр продувається під час руху, щоб уникнути простоїв, переважно пов’язаних з очищенням фільтра вручну. На терміналі спливає вікно зі сповіщенням, яке інформує оператора про процес очищення. Термін служби фільтра становить приблизно два роки.

У кабіні трактора Fendt 1000 Vario

Кабіни тракторів Fendt 900 і 1000 Vario в стандартній комплектації тепер оснащені багатошаровим безпечним склом і системою обігріву лобового скла. Багатошарове скло ізолює шум і знижує рівень шуму в салоні. Крім того, багатошарове скло не тріскає, що додатково підвищує безпеку праці.

Нові шини та система VarioGrip також доступні для тракторів 1000 Vario. Разом із компанією Trelleborg Fendt розробив спеціальну шину для просапних культур. Шина має діаметр 2,35 м. 480/95R54 також можна використовувати в якості подвійного кріплення з вбудованою системою контролю тиску в шинах VarioGrip. Це рішення є унікальним в сегменті тракторів потужністю 500 к.с.

Система Fendt VarioGrip

Щодо тракторів 500 Vario, то тепер машини цієї серії можуть бути оснащені джойстиком 3L, фронтальним навантажувачем (Fendt Cargo і Fendt CargoProfi зі системою підключення Cargo Lock) і можливістю одночасного управління до трьох функцій. На джойстику 3L також є кнопка реверсу.

Для тракторів 500 Vario клієнти можуть вибрати кабіну VisioPlus з розділеним вітровим склом і правими чи лівими дверима або панорамною кабіною зі суцільним вітровим склом і дверима зліва. Новою опцією є панорамна кабіна зі суцільним переднім вікном з дверима зліва і справа.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram