Польща, Німеччина, США, Франція та Румунія найбільше цікавлять українських експортерів

Українські виробники найбільше зацікавлені в експорті своєї продукції на ринки п’яти країн: Польщі, Німеччини, США, Франції та Румунії. Про це під час онлайн-брифінгу заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Він нагадав, що активно працює система NAZOVNI. Станом на початок серпня у ній зареєстровано 156 компаній-експортерів, які надіслали до українських дипломатичних установ майже 700 звернень.

На експорт до Польщі у системі зареєстровано 42 заявки, до Німеччини — 38 заявок, США — 35 заявок. Також по 24 заявки експортери зареєстрували до Франції та Румунії. Дмитро Кулеба також розповів, що надійшло 110 заявок на аналіз ринку від компаній, які наразі не знають, куди саме варто експортувати їхню продукцію.

Нагадаємо, що наприкінці травня МЗС завершило підключення всіх посольств до нової цифрової платформи NAZOVNI, яка створює нові можливості для українських експортерів. Це сервіс глобалізації українського бізнесу, створений для просування товарів і послуг за кордоном за сприяння українських дипломатичних установ. Компаніям, які зареєструвалися в системі та залишили заявки, МЗС допоможе знайти потенційних партнерів, отримати консультацію щодо особливостей роботи в конкретній країні, взяти участь у виставках і бізнес-місіях за кордоном.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram