Польща очікує участі ФАО у розробці рішень для підтримки сільського господарства в Україні. Як повідомила кореспондентка GrowHow.in.ua в Польщі, про це сказав віце-прем’єр-міністр сільського господарства та розвитку сільських районів Польщі Генрік Ковальчик під час зустрічі з генеральним директором ФАО Ку Дунью.

Під час зустрічі обговорювали співпрацю Польщі з ФАО. Зокрема, питання реалізації Цілей сталого розвитку та світової продовольчої безпеки, особливо в контексті агресії росії проти України.

Процеси трансформації продовольчих систем у стійкіші зараз під загрошою. Пандемія COVID-19 і підвищення цін на засоби виробництва ускладнили перехід до сталих продовольчих систем. Через агресію росії проти України світова продовольча безпека опинилася під ще більшою загрозою, зазначив Генрік Ковальчик.

Він наголосив, що Польща очікує на активну залученість ФАО до аналізу та пропозицій рішень для підтримки сільського господарства в Україні. Також сподівається на рішення організації для пом’якшення негативного впливу війни на глобальну продовольчу безпеку. Генрік Ковальчик заявив про готовність Польщі співпрацювати з ФАО для протидії наслідкам війни в Україні.

У свою чергу Цюй Дунью зазначив, що глобальна продовольча безпека була під загрозою ще до пандемії COVID-19. Однак зростання цін на сировину та війна в Україні загострили ситуацію.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram