Переваги універсального розподільника мікрогрануляту Micro Plus від AMAZONE

Редакція GrowHow.in.ua   2023-01-17
Для стрімкої початкової стадії розвитку рослин компанія AMAZONE пропонує універсальний розподільник мікрогрануляту Micro plus з об’ємом бункера 110 л. Як розповіли GrowHow у пресофісі “Амазоне-Україна”, бункер можна використовувати для пневматичних навісних посівних комбінацій AD-P 3001 Special, Centaya 3000 Special та Centaya 3000 Super.

Розподільник мікрогрануляту Micro Plus дає змогу за один прохід вносити дві речовини. Зокрема, він служить для розподілу другого матеріалу під час посіву зернових. Розподільник встановлюється біля насіннєвого бункера, що забезпечує зручний доступ до нього через платформу.

— Завантажувальний отвір діаметром 195 мм дає змогу просто та швидко заповнити розподільник. Ще однією перевагою нового Micro plus є окремий дозувальний пристрій із сервоприводом. Завдяки окремому управлінню дозувальним пристроєм можна з точністю вносити необхідну норму висіву на гектар. Для дозування використовуються котушки нашої пневматичної посівної техніки, — розповіли в “Амазоне-Україна”.

Дозована речовина потрапляє у потік повітря посівної комбінації і по розподільчій головці разом з посівним матеріалом транспортується до висівних сошників. Внесення здійснюється за технологією Single-Shoot безпосередньо на висівному сошнику.

Управління Micro plus здійснюється за допомогою терміналу сівалки. Розподільник мікрогрануляту відображається на дисплеї як додатковий бункер. Калібрування дозувального пристрою для посівного матеріалу або добрив можна проводити через термінал трактора або альтернативно, за допомогою терміналу, встановленого безпосередньо на дозувальному пристрої.

Читайте також: AMAZONE зібрала відгуки фермерів з 13 країн світу про універсальну сівалку точного висіву Precea

Контроль роботи Micro plus здійснюється за допомогою ISOBUS-програмного забезпечення сівалки з інтуїтивним управлінням.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram